Життя після інсульту. Дядя Жора шокував зізнанням – “живемо один раз”. Зворушливі слова: українці не чекали

Український шоумен Вадим Мічковський, відомий як Дядя Жора, розповів про життя після інсульту, який трапився з ним ще навесні цього року.

Про це йшлося у програмі “Світське життя”. Пише korupciya.com

Після страшного захворювання шоумен кардинально змінив свій образ життя. Зірка не тільки відмовився від поганих звичок, але і переглянув свій режим дня і підключив спорт.

“Перейшов більше на спорт, і у мене головна проблема була, на тлі чого це все відбулося, це перевтома, нічний графік життя. Я працював до 3:00”, – розповідав в інтерв’ю Осадчій комік.

Крім того, Дядя Жора зізнався, що життя настільки коротке, що нею потрібно максимально насолоджуватися. Тому в цьому році він вирішив відсвяткувати своє день народження з розмахом, влаштувавши гучну вечірку з друзями, родичами і колегами. Можна сказати, що артист відгуляв своє 45-річчя з розмахом.

«Ця ситуація підштовхнула. Живемо один раз, збирати друзів треба частіше, тим більше, рік такий собі, тому треба побільше таких позитивних подій », – зазначив шоумен.

Зі свого боку, дружина зірки Наталія приємно радіє тому, що чоловік просить її придбати корисні продукти, зокрема рукколу.

Нагадаємо, навесні цього року у відомого шоумена діагностували інсульт. З симптомів у артиста був сильний головний біль і двоїлась в очах. Коли дружина змусила його звернутися до лікаря, Вадим Мічковський зробив МРТ і дізнався невтішний діагноз.