Жінка вирішила кардинально змінити свої звички та спосіб життя, а всьому виною одне фото, зроблене на весіллі

Власна фотографія змусила жінку різко змінити свій спосіб життя і свої звички. Вона була на весіллі у подруги, коли потрапила в об’єктив фотокамери. Їй вистачило одного кадру, щоб назавжди забути про своє минуле. Але вона була тільки рада таким змінам, адже тепер вона відчуває себе краще, ніж коли-небудь, інформує Ukr.Media.

Люсі Мітчелл прийшла на весілля своєї подруги, але всіляко уникала фотографів. Жінка весь час стояла далеко і намагалася зайвий раз не потрапляти на очі. Ні, вона не соціофоб, причина зовсім інша. Просто гостя страшенно соромилася своєї зовнішності й не хотіла псувати весільні фотографії своїм виглядом, тому що була занадто повною.

Однак фотографу все-таки вдалося зловити жінку у свій об’єктив. І тепер Люсі йому дуже вдячна. Адже цей знімок розділив життя на до і після.

Побачивши, як вона виглядає з боку, Люсі твердо вирішила, що пора вносити зміни у своє життя. Вона змінила свій раціон харчування, звички та спосіб життя, щоб скоріше позбутися від цього кошмарного, за її словами, образу. В результаті таких змін, жінка схудла на 50 кілограмів. І тепер не соромиться свого тіла.

Дама каже, що зайву вагу їй допомогли набрати напівфабрикати, які вона їла щодня. У всьому винна робота і постійна зайнятість, тому Люсі забула, що таке здорова їжа.

Я завжди була зайнята, тож у мене не було часу на готування. Я купувала їжу, яку можна було швидко розігріти та з’їсти. Я їла і дивилася телевізор, а потім лягала спати з повним шлунком. Мої схеми харчування були просто жахливими.

Любов до фастфуду незабаром позначилася на фігурі Люсі. Її вага досягла позначки в 150 кілограмів. І лише після фотографії з весілля подруги жінка знайшла мотивацію, щоб сісти на строгу дієту.

Зараз вона згадує, що відчула, коли побачила своє фото під час цього торжества.

“Я змушувала себе посміхатися протягом дня, але, побачивши ці фотографії, я була вбита горем. Тому що своїм виглядом зіпсувала все”.

Відтепер жінка їсть лише здорову їжу і готує її сама, щоб більше не купувати напівфабрикати з магазину поруч з роботою.

 

Я завжди була гурманом, але тепер у мене є план харчування і здорова їжа. Раніше у мене було печиво і кухоль чаю на сніданок, а тепер я готую вівсянку і варю яйце в круту. Обід складався з бутербродів і чипсів, але зараз я їм салат з тунця і курку.

 

Тепер Люсі каже, що почуває себе зовсім по-іншому і задоволена своїм виглядом. А ще з радістю прийшла б на весілля до якої-небудь подруги.