Якщо ви бачите ці ознаки на ваших нігтях, негайно зверніться до лікаря

Ці точки також можуть бути успадковані, але іноді вони можуть бути пов’язані з більш серйозною проблемою зі здоров’ям.У вас з’явилися білі плями на нігтях рук? Ви знаєте, про що це говорить? Ці білі точки є результатом бульбашок повітря під нігтем.

Ця проблема більш відома, як лейконіхія, патологічне зміна нігтьової пластини. Крім того, ці точки також можуть бути успадковані, але іноді вони можуть бути пов’язані з більш серйозною проблемою зі здоров’ям.

Тому, як тільки ви помітили ці плями на нігтях, ви повинні негайно звернутися до лікаря, оскільки вони можуть призвести до екземі, псоріазу, бородавок або грибку (онихомикозу). Крім того, ці білі плями можуть бути одним з 7 ознак саркоїдозу, що є захворюванням, яке вражає легені, шкіру та інші органи тіла.

Більш того, якщо крім того, що на нігтях присутні ці білі плями, і вони ще й м’які, найімовірніше ви страждаєте від симптомів «нігтів Пламмера». Це може бути ознакою проблем щитовидної залози або гіпотиреозу.

Ви також повинні проконсультуватися з лікарем, якщо у вас є дві білі горизонтальні лінії на поверхні нігтя, це може бути симптомом малярії, хвороби Ходжкіна, зупинки серця або прокази.

Якщо ці лінії присутні на більшості нігтів, це вказує на те, що у вас гіпоальбумінемія або знижений рівень білка альбуміну в крові. Крім того, це захворювання може призвести до численних іншим хронічним і гострим захворюванням, у тому числі серцевої недостатності, цирозу печінки, хвороби нирок.

Тим не менш, не варто панікувати, оскільки, в більшості випадків, ці лінії з’являються тільки з-за травми або інфекції. Але завжди краще проконсультуватися з лікарем і переконатися, що все добре!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.