Якщо у вас вдома пластикові вікна, ви зобов’язані знати ці 2 нюанси!

Металопластикові вікна – вже буденність. За багато років вони довели майже свою безальтернативність.

От тільки біда в тому, що ми всі думаємо, ніби їх непотрібно обслуговувати. Нам здається, що головне – встановити «нормальні», а не дешеві, вікна, і все буде в порядку довгі роки.

Але є два важливих нюанси.

Нюанс №1: Усі рухомі деталі всередині вікон треба змащувати.
Досить буде, якщо ви затурбуєтеся цією процедурою раз в рік. Я особисто роблю це восени, десь у жовтні.

Змащувати всі рухомі механізми можна моторним маслом або «ведешкою» (WD-40).

Нюанс №2: Більшість вікон треба переводити на «зимовий режим».

Для цього треба відкрити конструкцію, знайти на бічній частині рами виступи у формі циліндрів. Потім потрібно взяти звичайний шестигранник (4 мм).

Подивіться, куди дивиться точка-покажчик на стулках. Швидше за все, її положення – як у цифри 3 на циферблаті годинника. Це означає, що вікно – в «літньому» режимі.

Щоб перевести його в «зимовий» режим, треба щоб точка виявилася в положенні 9 годин. Тобто прокрутити її шестигранником в половину повного обороту, на 180 градусів.

Те ж саме потрібно зробити з усіма виступаючими циліндрами в віконній рамі.

Навіщо це треба?

В «зимовому» режимі ущільнювач більш щільно прилягає до конструкції. Це в нагоді вашому житлу зберігати дорогоцінне тепло під час опалювального сезону.

Влітку, навпаки, буде краще, якщо квартира почне «дихати«. Та й в «зимовому» режимі ущільнювальна гумка банально швидше зношується.

Зізнайтеся: ви ж все це не знали, чи не так? Установники вікон просто зазвичай не попереджають про ці нюанси. А якщо ваше вікно вийде з ладу швидше, ніж належить, так їм навіть краще!

Будь ласка, поділіться цієї важливою інформацією з друзями. Їм буде корисно дізнатися.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!