Як збагатити домівку позитивною енергією під час прибирання: корисні поради

Правильне прибирання допоможе збагатити домівку позитивною енергією.

Як збагатити домівку позитивною енергією під час прибирання: корисні поради. Правильне прибирання допоможе збагатити домівку позитивною енергією.

Для того, щоб зарядити домівку позитивною енергетикою і позбутися від негативу, енерготерапевти рекомендують дотримуватися простих правил прибирання приміщення.

Наведення порядку у житлі — невід’ємна частина побуту. Сміття і мотлох вважаються предметами, які притягують і утримують бідність, невлаштованість і невдачі. Якщо провести прибирання за правилами, то можна змінити енергетику будинку, інформує Ukr.Media.

Послідовність наведення порядку у житлі

Енерготерапевти і астрологи відзначають, що позитивна енергія Ци є у кожному будинку. Її треба просто очистити і відродити. Зробити це легко. Тим більше, що енергія Ци міститься у верхній частині приміщень.

Тому наводити порядок завжди треба починати зверху.

Насамперед експерти рекомендують зайнятися витиранням пилу.

Він прибирається зі стель, освітлювальних пристроїв, які розташовані вгорі, а також шаф. Потім порядок наводиться на більш нижніх площинах — полиці, столи, ручки крісел або диванів.

Завершується цей етап збиранням сміття і пилу з килимових покриттів, і лише потім з підлоги. Бажано для прибирання килимів і паласів використовувати пилосос. За допомогою нього можна найбільш якісно позбутися від пилу.

Має значення й те, яким чином приводяться до ладу поверхні на цьому етапі. Експерти рекомендують спочатку збирати пил одноразовою паперовою серветкою або рушником, потім протирати прибране місце вологою ганчіркою.

На завершальному етапі прибирання пилу і сміття дотримується такий самий алгоритм дій: спочатку з підлоги збирається усе сміття, а потім вона добре вимивається вологою ганчіркою.

Якщо під час прибирання поверхонь були виявлені непотрібні або пошкоджені речі, їх одразу ж викидають у відро для сміття, або складають у пакет. Експерти рекомендують поставити його одразу біля вхідних дверей, тоді він швидше потрапить на смітник.

Старі, непотрібні або пошкоджені речі притягують у домівку енергетику руйнування, тому астрологи не рекомендують тримати їх вдома. Стосується це й посуду.

З яких місць необхідно почати прибирання житла

Експерти відзначають, що найчастіше негативна енергетика збирається у найбільш віддалених і затишних куточках будинку. Для того, щоб її прибрати звідти, прибирання житла починають саме з таких місць.

Потім краще навести порядок у спальні або дитячій кімнаті. У цих приміщеннях люди зазвичай проводять більше часу. До того ж під час сну і відпочинку людина більше схильна до впливу енергетичних потоків.

Виконавши весь алгоритм очищення простору і поверхонь від мотлоху, двері до кімнати зачиняють. Фахівці відзначають, що таким чином створюється перешкода для потрапляння негативної енергетики з інших брудних приміщень у чисте.

Завершують прибирання біля вхідних дверей. Після цього відчиняють усі двері і вікна. Ця маніпуляція сприяє активному руху енергетичних потоків у домівці.

Експерти рекомендують періодично протирати усі поверхні у будинку водою, де розчинена щіпка солі. Цей солоний мінерал допомагає позбутися від негативу.