Як за пару хвилин знову зробити білим пластик на пральній машинці. Ділюся досвідом!

Білий пластик не вічний і з часом він починає змінювати свій колір. Усі знають цю непривабливу жовтизну, що її відмити і не відтерти ніякими миючими засобами. Так як же впоратися з цією проблемою? Сьогодні, ми про це поговоримо.

У минулому, я теж намагалася повернути первісний білий колір своєї побутової техніки, але не допомагали навіть найкращі відбілювачі. Руки опускалися і я вже почала приймати той факт, що нічого не змінити.

І тут, зовсім випадково я дізналася один секретний метод і вирішила його перевірити. Гірше все одно не буде. Сказати, що я була здивована – нічого не сказати. Результат був настільки приголомшливим, що я користуюся цим методом і зараз.

Отже, вам просто необхідно змочити ватний диск перекисом водню і протерти ним проблемні ділянки. Якщо пластик пожовтів сильно, то зусиль доведеться докласти трохи більше, тому до такого стану краще не доводити.

Протирати пластик необхідно старанно, поки не побачите бажаного результату. У мене на це йде всього кілька хвилин, але залежить це від занедбаності вашої ситуації.

Також, перекисом можна протирати навіть барабан прально машини, щоб вбити неприємний запах.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!