Як правильно осінню пересаджувати кущі троянд, щоб добре прижилися та гарно квітнули у наступному році

Дізнайтесь, як правильно пересадити кущі троянд, щоб вони прижились. Сприятливий час для цього є кінець літа – початок осені. Під час літньої пересадки, беріть погану погоду та обріжте гілки, залишивши лише 0,5 м., обріжте старі, недозрілі та молоді гілки.

Правила пересадки старих кущів.

Не садіть троянди у тіні, там де є протяги та міститься волога земля. Перед посадкою видаліть бур’яни, на дно висипте дренаж та компост. Ямку для куща залишіть у спокої на 21 день, щоб земля осіла.

Пересадка:

Викопайте кущ, щоб розмір крони був таким самим як викопана ділянка. Перед викопуванням гарно пролийте землю. Гілки зафіксуйте мотузкою, щоб не заважали.

Приготуйте яму на новому місці.

Коріння обгорніть у поліетилен та помістіть у яму. Зайві корені відрубайте лопатою, а зрізи обробіть вугіллям.

Приберіть поліетилен, щоб земля не осипалась.

Засипте яму землею та гарно зволожте. Після того, як земля осяде, додайте знову землю. Дивіться, щоб не було повітряних проміжків.

Якщо місце пересадки далеко, коріння обгорніть зволоженою ганчіркою. Якщо на новому місці яскраве світло, кущ потрібно притіняти. Полив повинен бути збалансованим та помірним. Влітку та весною робіт обприскування крони. Протягом двох років кущ чіпати не можна.

Як пересадити кущ, який цвіте?

Обережно викопайте кущ.
Приберіть всі бутони та квіти.
Перемістіть у ямку.
Закидайте ямку землею та зволожте.

Як пересадити плестисту троянду?

З опори приберіть пагони.
Обріжте пагони, яким вже пару років одразу після цвітіння. У Рамблерів таку процедуру не проводять, а весною лише прищеплюють верхівку. Клаймінги обріжте на половину, щоб було легше перенести кущі.
Пересадіть троянди, так само як звичайні кущі.

Удачі!

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!