Як позбутися від цвілі в будинку за допомогою доступних засобів: прості рекомендації

Цвіль є грибком, у якого є два види. Міцеліальні, які складаються з розгалужених ниток, а також дріжджові, що складаються з круглих клітин. Існує безліч типів цвілі, з яких вивчена тільки невелика частина.

Фахівці розповіли, що цвіль може зустрічатися в землі, повітрі, квартирі і т.д. Вона може бути видимою, а також невидимою. Існує шкідлива і корисна цвіль. Шкідлива цвіль виділяє спори, які призводять до алергії.

Цвіль часто утворюється в старих будинках. Вона утворюється там, де сиро і погано опалюється, вентилюється приміщення. Особливо часто зустрічається в старих багатоповерхівках.

Потрібно намагатися, щоб у квартирі не було застою повітря. Привести в порядок вентиляцію і регулярно провітрювати. Також рекомендується встановити спеціальні припливні клапани.

Зазвичай цвіль з’являється там, де дуже волого. Це може бути на кухні або у ванній. Щоб захиститися від цвілі, між кімнатами потрібно прибрати пороги, щоб вільно поступало повітря в кімнати. Також потрібно підтримувати рівень вологості, щоб він був не більше 60%.

Як позбутися від цвілі
Біла цвіль частіше буває в приватних будинках, також іноді в квартирах. Біла цвіль може бути в горщиках з квітами. Від неї можна позбутися, якщо періодично розбавляти у воді для поливу лимонну кислоту. На стіні від неї позбутися можна, якщо прибрати уражену ділянку і обробити місце за допомогою захисного засобу.

Чорна цвіль є більш небезпечним видом для людини. Її потрібно усувати, потім просушити приміщення і добряче посилити вентиляцію.

Зелена цвіль з’являється разом з мохом. Вона утворюється у вологих місцях. Особливо може з’явитися там, де часто протікає вода.

Синя цвіль з’являється на деревах, всередині деревини. Її потрібно усувати за допомогою очищення та обробляти хімічними засобами.

Для позбавлення від цвілі бажано застосовувати хімічні засоби, де міститься хлор або з’єднання бору. Також можна боротися з цвіллю за допомогою відбілювача. Але важливо враховувати, що з запущениv випадком він не впорається.

Харчова сода є більш безпечною для здоров’я, але вона не така ефективна. Але все ж вона здатна вбити грибки. Для цього 10 або 12 г соди потрібно розвести близько 250 мл води, обприскувати засобом місце, уражене грибком. Також можна змочити губку і протерти необхідну ділянку. Повністю змивати соду не рекомендується.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!