Як чоловік перетворuв кухню площею 5м² на кухню-мрію кожної rосподuні. Нереальне перевтілення своїмu рукамu!

Доказ неможливого – це ремонт, який зроблений самостійно деяким громадянином Павлом.

Вклавши маленьку частину бюджету він облаштував і зробив свою кухню в 5 кв.м не тільки функціональною, а так ще й просторою і затишною!

Павло з розумом зробив все, адже не додавав нічого зайвого. Він зміг організувати все так, щоб на кухні можна було приємно провести час і приготувати їжу. Так як квартира знаходиться в “хрущовці”, то все почалося видалення старенької дерев’яної підлоги до бетонного перекриття.

Наступним кроком було укладання листів екструдованого пінополістиролу з товщиною в 2 см на бетон за допомогою плиткового клею.

Так само до них були прикріплені листки OSB, товщина – 10 мм за допомогою дюбелів.

На цьому робота з підлогою була завершена, залишилося лише постелити лінолеум.

Так само, в плани Павла входила натяжна стеля. Насамперед Павло змонтував металевий каркас. Після того, як і вимагає технологія: грунтовка і фарбування в 2 шари, обшивка гіпсокартоном, шпаклівка 3 рази і штукатурка.

Наостанок залишились світильники.

Після того як підлога і стеля були готові, то Павло задумався про меблі.

Його вибір припав на кутове планування у формі букви Г. Приблизно так це має виглядати:

Область біля вікна Павло вирішив зробити робочою, тому підвіконня довелося зняти.

Замовив стільницю EGGER товщиною 38 мм. Її ширина – 90 мм, тому Павло придбав цілий лист довжиною 4м, якого також вистачило і на столик.

Готових меблів під кухню-крихітку не знайшлося, тому за допомогою Павло звернувся до свого знайомого. Розпил виготовили на підставі креслень Павла, а знайомий вже зібрав меблі.

Шафок вийшло небагато, але для такої кухні цього достатньо. Тут є повноцінна обідня зона і навіть столик для ноутбука, який висувається. Його також можна використовувати за межами кухні.

Навісні ящики Павло кріпив на металевий профіль. Ремонтні роботи завершені, можна і результатом похвалитися:

На погляд Павла, набагато ефектніше виглядає приміщення, коли низ темніший верху. На протилежній плиті стіни повісив полицю, де можна не тільки зберігати посуд та інші дрібниці, але і кулінарну або художню літературу.

Столик висувається, ноутбук підключається, можна дивитися фільми або шукати рецепти і далі готувати.

Штори Павло вирішив замінити на жалюзі: і вид з вікна не закривають, і від прямого сонця захищають. Ось така вийшла кухня. Маленька, але дуже функціональна.

А як вам?