Я привезла мамі дітей, залишила сумку продуктів і на дітей гроші. Але, буквально, через кілька днів мама дзвонить і повідомляє, що все закінчилося, і дітям нічого їсти, і знову потрібні гроші. Я була здивована, як так швидко. Виявляється, мама собі спідницю купила. В результаті, мені дітей дешевше в санаторій якийсь відправити, ніж до рідної бабусі

Я завжди вважала, що батьки мають допомагати дітям, але ніяк не навпаки. А у мене така ситуація, що через запити моєї мами я можу втратити сім’ю. Чоловік вже мене про це попередив.

Нас в сім’ї дві сестри, я – молодша. Старшу сестру Валентину завжди любили більше – їй купували новий одяг, а я потім доношувала. Їй платили за навчання, а потім ще й зробили шикарне весілля. Мене ж просто провели з дому і помахали ручкою. Я вийшла заміж, давно працюю і вже піднялася по кар’єрних сходах – це все створено моєю працею.

Мамі завжди було мало грошей. Одного разу мама повідомила Валентині, що вона переїжджає жити до них, а свою квартиру буде здавати. Але сестра їй категорично відмовила. Тепер вони не спілкуються.

Як тільки я стала на ноги, мама постійно мені дзвонила і розповідала, як вона бідно живе. Я періодично допомагала їй невеликими сумами. Потім я вийшла заміж. Один за іншим у нас народилися син і дочка – і стало складніше матеріально. Ми з чоловіком почали збирати на нове житло, а мама якраз пішла на пенсію і як з котушок злетіла – дай, дай, дай.

Щоб більше працювати, нам іноді доводиться відвозити дітей до мами, і тоді починається щось незрозуміле. Я завжди привожу з собою сумки продуктів для дітей та батьків, залишаю на дітей гроші. Але, буквально, через кілька днів мама дзвонить і повідомляє, що все закінчилося, і дітям нічого їсти, і знову потрібні гроші. На моє здивоване запитання: як так швидко? Відповідає: так, я собі спідницю купила…

Чесне слово, мені дітей дешевше в санаторій якийсь відправити, ніж до рідної бабусі. Але я мовчу, і висилаю – люблю маму і хочу бути з нею в нормальних стосунках.

Свекруха ж поводиться повністю протилежно – вона і грошей не візьме, і ще внукам перед від’їздом грошей дасть. Але, свекруха часто хворіє, і ми не можемо відвозити до неї дітей надовго.

Поки мама працювала, а я була вдома в декреті, все ще було терпимо. А зараз … Тільки й чую по телефону: а Петро батькам машину купив, а Надія мамі кожен місяць гроші висилає, а тітці Марині дочка золоті сережки подарувала. Які у всіх діти хороші. Як всі добре живуть. Тільки ось у нас діти невдячні.

Моєму чоловікові це все добряче набридло і він все частіше говорить про розлучення. Обурюється: що ж це за матір у тебе – у інших батьки дітям допомагають, а твоя все з нас тягне. Сиди вдома з дітьми сама – так і то дешевше буде. Але, якщо я піду з роботи, то і кар’єра, і покупка нової квартири – все відсунеться на невизначений час.

А, мама тим часом скуповує будь-яку побутову техніку і наряди, роз’їжджає по гостях і всюди розповідає, які у неї погані і невдячні діти. Що робити і як мамі все пояснити? Я хочу бути доброю донькою, але мама просто користується моєю добротою. І якщо це не припиниться, то чоловік піде від мене. І як мені зробити правильний вибір?