Я народила дитину від одруженого чоловіка, бо подумала, що це зміцнить наш зв’язок, і що б не сталося, він все одно буде повертатися до мене. Але я помилилася, він повернувся до своєї дружини, а я тепер виховую дочку одна

В дев’ятнадцять років я познайомилася хлопцем, старшим за мене на сім років, і я закохалася. Ми спілкувалися, заміж я не поспішала, але знала, що вийду тільки за нього. Через рік він повідомив мені, що батьки знайшли йому дівчину і наполягають на його одруженні, я побажала щастя йому, хоча сильно переживала, але вирішила продовжити навчання, і перестати з ним спілкуватися.

Через деякий час він почав дзвонити і зізнався, що не одружився, що вони, мовляв, не порозумілися, я і повірила, і так як жила в іншому місті, не стала далі розпитувати.

Зустрічалися ми рідко, коли я приїжджала до батьків, я вчилася, і паралельно працювала. Я поступово стала віддалятися від нього і в одних з моїх приїздів дізналася, що він збрехав мені і весь цей час був одружений і навіть діти були. Просто, як потім він зізнався мені, йому було важко відпустити мене і навіть після того, як сказав правду про те, що одружується, довелося мені збрехати, щоб мене повернути. Але я  твердо вирішила розірвати цей зв’язок.

Через рік я закінчила університет і переїхала до батьків. Влаштувалася на роботу, стала пристойно заробляти і навіть машину взяла в кредит. Мені тоді було вже 24 роки, і я познайомилася з одним хлопцем. Він був гарний, і поступово я стала все більше до нього прив’язуватися. І коли була остаточно закохана, дізналася, що він одружений, і скоро у нього народитися дитина.

Одним словом, історія повторилася. Але на цей раз я просто не могла розлучитися, наскільки сильно любила, це тривало 4 роки, ми зустрічалися, їздили відпочивати, проводили разом багато часу. Я знала, що він мені бреше, але закривала очі на все, тому що бачила весь сенс свого життя тільки в ньому. Напевно, тому я вирішила стати його другою дружиною.

А потім я зрозуміла, що чекаю дитину. Я подумала, що це зміцнить наш зв’язок, і що б не сталося, він все одно буде повертатися до мене. Багато чого сталося між нами, але я не переставала любити його ні на секунду, жила одна в чотирьох стінах і йому один раз в тиждень вдавалося залишитися у мене, а решту часу він жив зі своєю сім’єю.

Після народження дочки все спочатку було добре, він дбав про нас, ми переїхали до моїх батьків. Але потім він залишив нас, вирішив повернутися до своєї дружини. Перестав заїжджати, залишатися і навіть дзвонити і цікавитися своєю дитиною. Мої батьки сильно переживали, а я просто не розуміла, як мені далі жити. Сильно сумувала, не могла ні про що думати, крім нього.

Так пройшло близько пів року, донька підросла і я потихеньку стала заспокоюватися, звичайно, я зараз не перестаю думати про нього. Але для себе вирішила, що раз ми не потрібні цій людині, то далі принижуватися і просити його повертатися, немає сенсу. Він не мій і ніколи моїм не буде.

Тепер мені 28, доньці рік і я активно шукаю роботу. Я не знаю, як складеться моя доля, але я не хочу більше таких переживань, але, тим не менше, хочу заново побудувати вже нормальну сім’ю, мати свою домівку і люблячого чоловіка. З іншого боку мені прикро за дочку, яка через мою помилку буде рости без батька.

У нашому суспільстві знайти пристойного чоловіка, який візьме жінку з дитиною в дружини, дуже важко. Я молю Бога, щоб мені пощастило хоч цього разу. Більше в своє життя одружених чоловіків я не впущу.