Всього з пакета кефіру Ви приготуєте цілу гору пишних пиріжків

Пиріжки з такого тіста ви можете приготувати з будь-якою начинкою. Однак з ягодами виходять пиріжки найсмачнішими. Один складний момент в ліпленні пиріжків полягає в тому, що тісто виходить рідкуватий. Тому потрібно весь час руки присипати борошном і дуже швидко ліпити пиріжки. Але зате вони вийдуть дуже м’якими і смачними!

Про це пише Мій Світ, за матеріалами Скарбничка рецептів

Візьміть наступні продукти:

пів ч. л. солі;
одна ст. л. олії соняшникової;
400 мл кефіру;
одна ч. л. соди;
1,5-2 ч. л. цукру;
350-400 г пшеничного борошна;
400 г ягоди.
Приступаємо до приготування пиріжків

Щоб приготувати тісто, з’єднуємо всі продукти в глибокому посуді, які вказані вище, крім ягід. Тісто вийде досить густим, але не крутим, тому вимішуємо його за допомогою ложки або лопатки.

В одну руку насипаємо трошки борошна і викладаємо на долоньку одну ст. л. з гіркою тіста. В середину кладемо ягоди. Пальці другої руки занурюємо в борошно, а потім защипуємо краї.

Заздалегідь розігріваємо сковорідку з олією, щоб відразу сформований пиріжок покласти і смажити. Якщо тісто порвалося в деяких місцях, то вже на сковорідці виправте цей момент.

Вогонь повинен бути середнім і смажимо пиріжки під закритою кришкою кілька хвилин на одній стороні, а потім стільки ж на іншій.

Готові пиріжки складаємо на одноразовий паперовий рушник. А після перекладаємо їх ще гарячими в каструлю і закриваємо кришкою.