Всі думали, що він божевільний, який риється на чужих могилах. Але те, що він робить неймовірно!

Ця історія – приклад того, яким повинен бути справжній патріотизм! Адже любити свою країну – значить, перш за все, шанувати пам’ять її героїв! Сподіваємося, ця історія надихнула і вас на безкорисливий і добрий вчинок.

46-річного Ендрю Люміша з США всі вважали божевільним через те, що весь свій вільний час він проводив на кладовищі. Там він рився в землі і возився з чимось на могилах ветеранів.

І тільки через кілька місяців люди, нарешті, зрозуміли, що цей чоловік насправді робив!

Більшість з нас вважає за краще проводити вихідні за відпочинком у сімейному колі, на дивані з книжкою або за переглядом фільму. Але є і ті, хто не шкодує присвячувати свій вільний час суспільним справам. На жаль, їх вчинки не так часто отримують належну увагу і похвалу.

Житель Флориди Ендрю Люміш поставив собі за мету відновити надгробні плити героїв Америки, щоб їх історії і спогади були повернуті до життя.

«Мені не давало спокою те, в якому стані знаходяться могили героїв моєї країни, – говорить Ендрю. – Їх надгробні камені виглядали жахливо, на деяких з них навіть не можна було прочитати ім’я! Хіба ці люди не заслужили того, щоб місця їх останнього спочинку виглядали гідно? »

Щонеділі Люміш проводить на кладовищі. Він очистив вже більше 300 надгробних плит. На деякі з надгробків у нього пішло кілька місяців, але це не зупиняє його.

Після завершення він ділиться результатами своєї неймовірної роботи в Інтернеті. До фото він докладає деяку інформацію про померлого, щоб вшанувати його пам’ять.

У когось з цих людей не залишилося родичів, або ж вони живуть в інших містах і не можуть дозволити собі доглядати за могилою ветерана. Люміш не просто відновлює надгробні камені, він відновлює пам’ять про героїв.