Він цілий рік поспіль пив вранці воду з лимоном і медом. І ось що вийшло в результаті!

Кристал Девіс поділився зі своєю дивовижною історією. Справа в тому, що рік тому він захворів на грип. Він пробував багато препаратів, але вони не приносили ніякого результату. Тоді одна жінка порадила йому щоранку випивати теплу воду з лимоном і медом.

Спочатку Кристал поставився до поради насторожено, але все ж вирішив спробувати. В результаті він вилікувався. Більш того, напій так йому сподобався, що він став приймати його щодня. Протягом року хлопець дотримувався цієї звички. В його організмі відбулися дивні зміни.

1. Він за весь рік не застудився жодного разу, і його не мучили болі в шлунку.

Хлопець завжди при перших симптомах застуди ходив в аптеку за ліками і вітамінами. Він не думав, що народні засоби можуть мати подібну силу. Але експеримент довів зворотне. У Кристала пройшли головні болі, він за рік жодного разу не чхнув. Зараз він завжди бере цей “чарівний” напій з собою, куди б він не йшов.

2. Хлопець відмовився від ранкової кави, але це не заважає йому прокидатися з легкістю.

Цей незвичайний напій позбавив його від залежності від кави. Головні болі теж залишили його в спокої. Тепер у Кристала набагато більше енергії, ніж було раніше. Він посміхається вранці, його нічого не дратує. Пішов той напружений стан, в якому він раніше перебував вранці.

3. Люди, які його оточують стали здоровішими.

Кристал порадив всій своїй родині спробувати чарівний напій. В результаті протягом року ніхто з членів сім’ї не застудився жодного разу.

Хлопець не мав уявлення як працює даний напій, але результат сам говорить за себе. Він завжди з вдячністю згадує ту жінку, яка дала настільки цінну пораду. Вона працювала аптекарем.

Кристал поділився своїм рецептом чарівного зілля.

Для приготування склянки нектару потрібно вичавити пів лимона і додати чайну ложку сирого бджолиного меду. Далі слід додати не гарячу воду і розмішати. Залиште питво на деякий час, щоб мед розтаяв, можна і на ніч. Приймати потрібно щоранку після того, як прокинулися.

Необхідно відзначити, що смак цього напою з кожним приготуванням може бути різноманітним, дивлячись який мед і лимон ви вживаєте. Іноді напій може мати кислий смак, а в деяких випадках він виходить досить солодким.

Щоб розібратися, як це “зілля” працює, Кристал став збирати інформацію на різних медичних сайтах. Йому вдалося з’ясувати дещо.

З’ясувалося, що зілля чудово справляється з інфекціями, пов’язаними з сечовими шляхами. Справа в тому, що мед і лимон в тандемі впливають на травний процес. Більш того, вони зволожують товсту кишку. Це питво є прекрасним засобом від циститу і запорів.

Напій надає прекрасний вплив на процес травлення. Лимон сприяє виробництву великої кількості жовчі. В результаті продукти переробляються набагато краще, і організм отримує багато корисних речовин.

Мед же відрізняється антибактеріальними властивостями. Ви будете захищені від різних інфекцій. За допомогою меду в шлунку виробляється велика кількість соків, що сприяє виведенню токсинів. Саме тому стає легше стежити за своєю вагою.

За допомогою напою шкіра виглядає здоровою.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!