«Вбивця» ожиріння, достатньо всього однієї ложки в день!

Багато експертів стверджують, що це кращий спосіб втратити зайву вагу та прискорити ваш метаболізм. Кожна людина має різну швидкість метаболізму. В  випадку низького рівня метаболізму схуднути досить складно. Але є кілька способів прискорити метаболізм. Найзручніший це зробити за допомогою продуктів харчування. Так, на щастя, є деякі продукти харчування, які можуть допомогти вам прискорити ваш метаболізм. Ми поділимося з вами найбільш ефективної спецією, яка може допомогти прискорити метаболізм.

Якщо щодня додавати цю спецію в вашу їжу, ви зможете збільшити ваш метаболізм і досягти бажаної ваги. В результаті дослідження, проведеного вченим Університету медичної науки Ірану, було доведено, що дана спеція допомогла учасникам втратити значну кількість ваги. У дослідженні взяли участь 44 жінки, що страждають зайвою вагою, які були розділені на дві групи.

Всі жінки з обох груп їли здорову їжу протягом трьох місяців. Максимальна кількість калорій, які вони вживали щодня становила 500 калорій. Обидві групи споживали однакову кількість калорій. Різниця полягала лише в тому, що перша група додавала 3 грами подрібненого в порошок кмину в 140 г в звичайний йогурт. У той час як у другій групі споживали таку ж кількість йогурту, але без кмину.

Дослідження показало дивовижний результат. Перша група, які додавали кмин в їх йогурт втратили на 14 відсотків більше порівняти з другої групою, які не приймали кмин. Крім того, доведено, що кмин може зменшити вміст жиру в організмі.

Перша група, яка вживала кмин з йогуртом втратила 14,64%, в той час як друга група тільки 4,91% жиру. Кмин є дуже ефективним у питанні зниження ваги і зменшення жиру, тому що він багатий фітостероли. Фітострерол може запобігти зберігання холестерину в організмі. Багато експертів також приписують здатність кмину прискорювати метаболізм. Так що вперед, починайте додавати кмин в їжу вже завтра!