Варuмо рульку в kаструлі і формуємo її в пляшці. Домашня ковбаса з суцільного м’яса

Велика частина магазинної ковбаси містить консерванти та інші не найкорисніші добавки, аж до підсилювачів смаку і барвників. Вартість такої продукції невиправдано висока, адже домашню ковбасу з суцільного м’яса можна приготувати не виходячи з бюджету.

Про це пише Мій Світ, за матеріалами iUkrayina

Сам процес дуже простий: ми відваримо свинячу рульку в каструлі і сформуймо її в звичайну пляшку. На дві свинячих рульки вагою 1,8 кілограма (виходимо з розрахунку, що на ринку вони найчастіше продаються дуже недорого) нам знадобиться 2 столові ложки солі, 15 горошин чорного перцю, 5 горошин запашного перцю, 2 лаврових листки, 1 цибулина і 8 зубчиків часнику.

Рульки спочатку заливаємо водою і залишаємо на годину, потім добре моєму. Після можна відразу приступати до готування. Ми будемо варити рульку в скороварці – це швидше і займе близько години. Але з таким же успіхом можна зварити її і в звичайній каструлі, просто доведеться почекати вже 4 години.

Кладемо рульку в каструлю, заливаємо водою і додаємо зазначені вище спеції. Варимо, потім вимикаємо вогонь і даємо повністю охолонути.

Тепер знімаємо м’ясо з кістки, але сильно його не подрібнюємо. Через прес видавлюємо на м’ясо весь часник, виливаємо 3 ополоника бульйону, в якому варилася рулька, і перемішуємо.

Від пластикової пляшки зрізаємо верх, формуючи в неї м’ясо. Закриваємо плівкою і відправляємо застигати в холодильник, до ранку ковбасу вже можна пробувати.

За бажанням рецепт можна трохи доопрацювати, додаючи до м’яса різних спецій.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!