Вареники виходять легше пуху: замість варіння робимо на пару

При варінні вареники часто злипаються і саме тісто виходить дуже щільним – якщо робити його тонше, то в воді воно буде розвалюватися. Зате на пару вареники з будь-якою начинкою виходять легше пуху, та й готуються всього три хвилини.

Про це пише Мій Світ, за матеріалами iUkrayina

Для тесту нам знадобиться 0,5 літра кефіру, яйце, по чайній ложці цукру, солі і гашеного оцтом соди. Муки візьмемо 800 грамів. До таких вареників можна використовувати будь-яку начинку, в цей раз ми зробимо класичні вареники з картоплею, цибулею і капустою.

Спочатку підготуємо всю начинку. Картоплю відварюємо, робимо пюре. Капусту обсмажуємо на сковороді, можна додати до неї трохи моркви. Також до золотистого кольору обсмажуємо цибулину.

Тепер змішуємо в глибокій мисці всі зазначені вище інгредієнти для тіста. Замішуємо – у нас вийшло м’яке, еластичне і майже не липнуче до рук тісто.

Вимішувати його потрібно всього 5-7 хвилин. Потім тісто розгортаємо, нарізаємо склянкою кружальця і в кожен кладемо начинку з пюре, капусти та цибулі. Ліпимо акуратні вареники.

Ставимо на вогонь каструлю з водою. Накриваємо її ємністю-пароваркою, такі зазвичай є на кухні, або можна купити її в найближчому господарському магазині. Розкладаємо вареники, накриваємо кришкою і готуємо всього три хвилини.

Приготовлені на пару вареники вийшли набагато ніжніше звичайних. Подайте їх зі свіжою сметаною, так буде ще смачніше.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!