В’яла шкіра на шиї? Цей рецепт за 3 тижні повернув моїй мамі молодість та пружність шкіри, а вартість засобу – копійки!

Знижений тонус і еластичність шкіри (те, що ми називаємо дряблістю) можуть бути результатами різних змін у людському організмі.

Але це зовсім не означає, що їх потрібно сприймати, як даність. Основна причина – старіння. Немає жодної людини похилого віку з ідеальною гладенькою шкірою: процес запускається вже в 40. Але крім основної причини, є ще кілька другорядних: генетика, пологи, різке схуднення, мляві м’язи, стрес і хвороби.

Засіб для підтяжки шкіри

В’ялість шкіри не те, чого можна уникнути. А як щодо відстрочки? Про які тільки методи зараз не говорять: ліфтинг, масажі, мезотерапія, ін’єкції тощо. Але ми знаємо один дешевий спосіб. Змішавши всі три інгредієнти, ви зможете підтягнути шкіру, зробити її більш пружною і здоровою. Додайте до цього контрастний душ і правильне харчування – і все у вас вийде.

Засіб для підтяжки шкіри

Вам знадобиться по 2,5 ст. л кавової гущі і косметичної глини, а також 1,5 ч. л камфорної олії. Просто розведіть глину водою відповідно до інструкції. У вас повинна вийти густа кашка, в яку ви додаєте інші інгредієнти.

Засіб для підтяжки шкіри

Вам знадобиться по 2,5 ст. л кавовій гущі та косметичної глини, а також 1,5 ч. л камфорної олії. Просто розведіть глину водою відповідно до інструкції. У вас повинна вийти густа кашка, в яку ви додаєте інші інгредієнти.

Засіб для підтяжки шкіри

Нанесіть засіб. Обгорніть харчовою плівкою, надягніть обтягуючий одяг для термоефекту. Почекайте 25-30 хвилин. Змийте, а потім нанесіть живильний крем.

Засіб для підтяжки шкіри

Для бажаного результату протягом 3 тижнів потрібно повторити процедуру 10 разів. Хоча ефект видно після першого використання, більш пружною і матовою шкіра стає до кінця курсу.

Кофеїн зробить шкіру еластичною і прискорить обмінні процеси. Вибираючи косметичну глину, пам’ятайте, що найкращим косметичним продуктом стане блакитна або чорна. Що стосується олії, якщо у вас чутлива шкіра, скоротіть кількість, що використовується, удвічі.

Засіб для підтяжки шкіри

Кофеїн зробить шкіру еластичною і прискорить обмінні процеси. Вибираючи косметичну глину, пам’ятайте, що найкращим косметичним продуктом стане блакитна або чорна. Що стосується олії, якщо у вас чутлива шкіра, скоротіть використовується кількість удвічі.

Харчування проти в’ялої шкіри

Засіб для підтяжки шкіри

Ваші головні друзі в боротьбі з в’ялою шкірою – антиоксиданти. Це те, що ви не купите в аптеці, а отримаєте тільки разом із харчовими продуктами: свіжі овочі та фрукти, бобові, ягоди.

Засіб для підтяжки шкіри

Поліненасичені жирні кислоти в горіхах, свіжій рибі та насінні теж дуже корисні для шкіри. А ось від чого варто відмовитися, так це від солодких покупних напоїв та кави. Просто пийте більше звичайної води: тоді шкіра буде отримувати більше вологи, її пружність збережеться надовго.

Пам’ятайте, що таку маску ви можете наносити на шию та область декольте, живіт, руки й ноги. Досить-таки просте розв’язання вашої проблеми, згодні?

Діліться порадами з друзями та відстрочите старість з легкістю.