В Україну йде небезпечна погода: які області під загрозою

Синоптики попередили про дощі в денний час доби і вночі заморозках

Погода в Україні 23 листопада стане небезпечною у багатьох областях, де в понеділок очікуються дощі. Через опади при настанні морозів очікується ожеледь на дорогах. Про це в оновленому прогнозі розповіли синоптики Українського гідрометцентру.

У понеділок очікуються опади у всіх західних, північних, північно-східних областях, а також у Києві. Разом з тим заморозки в нічний час (місцями та вдень) очікуються в Івано-Франківській, Чернівецькій, Чернігівській, Полтавській, Сумській і Харківській областях. Там у вечірній і нічний час найбільш ймовірна ожеледь на дорогах.

Середні рівні тепла по країні будуть триматися у позначок +3… +5 градусів, на заході та в центрі країни. У Києві буде тепліше – +4… +6 градусів. На півдні ще тепліше – +4… +8 градусів у світлий час доби. Максимальні денні показники очікуються на Кримському півострові, де градусники піднімуться до +7… +9 градусів. Найхолодніше буде на сході країни, де вдень очікується -2… +4 градуси. “Мінуси” вдень очікуються тільки в Луганській та Харківській областях.

В Україну йде небезпечна погода: які області під загрозою

Погода в Україні 23 листопада (скріншот: meteo.gov.ua)

Разом з негодою в Україні протягом дня 23 листопада буде спостерігатися вітряна погода зі швидкістю поривів 7-12 м/с. В регіонах, де не очікуються дощі, синоптики прогнозують хмарність.