В цей день зателефонувала мама і повідомила, що батько потрапив у лікарню. Я в терміновому порядку поїхала до них. Але ввечері зателефонував розлючений Микита з питанням, чому я вдома не чекаю його з роботи? Я розповіла, що тато захворів, і я побуду з ним. Але він дуже строго сказав, що для цього у нього є дружина, а я повинна піклуватися про свого чоловіка

Ірина Іванівна, одного разу сказавши, що її син зіпсує мені життя, мала рацію. Я таки помилилася у своєму виборі.

Мені дуже пощастило зі свекрухою. Багато хто назве мене ненормальною, але мама мого чоловіка мені як друга мати. Вона прийняла мене в свою сім’ю після першого ж знайомства.

Її сина я зустріла в кафе. Микита підійшов до мене і зробив комплімент. Ми розговорилися і почали зустрічатися. Мені було 22 роки, а йому 31. Незважаючи на різницю у віці ми полюбили один одного. Я закінчувала університет, а Микита працював керівником в торговій промисловості.

Коли Микита вирішив познайомити мене зі своєю мамою, я сильно хвилювалася. Всі ці страшилки про свекрух та інше. Але мама мого коханого виявилася просто чудовою жінкою і ми відразу з нею подружилися. Ось тоді-то вона і напророкувала мені зіпсоване життя від дій її сина.

Спочатку все було чудово. Весілля і медовий місяць. Я відчувала любов свого чоловіка і його захист. Микита був моєю опорою і моєю надією. Але з часом він став висловлювати невдоволення з приводу моїх подруг. Він аргументував це тим, що вони вільні і у них тільки вітер в голові, а я заміжня жінка і повинна думати про сім’ю.

Я намагалася пояснити йому, що мені теж потрібне спілкування, а він просто закрив мене в цей день дома, а ключі забрав. Я просиділа під замком цілий день. Було сумно і прикро. Коли Микита повернувся, я з ним не розмовляла. Він був добрим і дбайливим і сказав, що хоче захистити мене і наш шлюб. І я повірила.

Через місяць зателефонувала мама і повідомила, що батько потрапив у лікарню. Я в терміновому порядку поїхала до них додому. Але ввечері зателефонував розлючений Микита з питанням, чому я вдома не чекаю його з роботи? Я розповіла, що тато захворів, і я побуду з ним. Але він дуже строго сказав, що для цього у нього є дружина, а я повинна піклуватися про свого чоловіка.

Я спробувала пояснити, що я потрібна тут, але він і слухати не став. Мій благовірний приїхав за мною і забрав додому. За непослух я була покарана на цілий тиждень.

Кожен день, йдучи на роботу, Микита закривав мене вдома. Він говорив, що я сама змушую його так чинити. Я вила під замком одна, але сказати батькам боялася. Коли покарання було знято, я вирішила вести себе добре, щоб більше не провокувати чоловіка.

Я перестала спілкуватися з друзями та батьками. Я лише готувала і прибирала для свого чоловіка. Ніщо мене не радувало. Мені хотілося свободи. Я не думала, що в 23 роки буду, немов лялька, сидіти в чотирьох стінах.

Варто було мені вийти в парк, мій чоловік ніби відчував, телефонував і питав де я. Тоді мені доводилося бігти додому, щоб не бути покараною.

Одного разу я зустріла шкільну подругу. Вона гуляла з коляскою по місту, така щаслива і вільна. Ми трохи поспілкувалися, і я побігла готувати вечерю чоловікові. Це ж був мій обов’язок. Я позаздрила колишній подрузі, а вдома дала волю сльозам.

Днями відбувся день народження свекрухи. Я була дуже рада вирватися з дому і хоч з кимось поспілкуватися. Мама Микити сказала, що я змінилася. З веселої життєрадісної дівчини по її словам я перетворилася на сіру тінь з сумними очима.

Вона запитала, чи не ображає мене її син. Я розплакалася, прямо перед нею. І все розповіла. Як він не дозволяє мені ні з ким спілкуватися, як перетворив на домогосподарку і як закриває дома за найменшу провину.

Свекруха боялася, що він зіпсує мені життя, так і сталося. Тепер я дуже переживаю, а якщо Микита дізнається, що я поскаржилася на нього.

Що тоді зі мною буде? Як мені бути? Я не можу так жити і далі.