Указ президента вже підписаний: в Україні піднімуть зарплати однієї з категорій громадян – кому пощастить

Володимир Зеленський повідомив, кому пощастить і як зміниться їхня зарплата

Президент України Володимир Зеленський анонсував підвищення заробітної плати однієї з категорій громадян – медичним співробітникам. Під час свого виступу, який транслювався на Facebook-сторінці Офісу президента України, він озвучив нові суми.

Виступ Володимира Зеленського присвячено до Дня медика, який в Україні відзначатимуть 20 червня.

До професійного свята медичних працівників Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким цієї категорії підвищать заробітну плату.

Глава держави заявив, що мінімальна зарплата середнього медичного персоналу буде 13,5 тис.грн, а у лікарів – 20 тис. грн.

Зеленський запевнив, що спільними зусиллями з Офісом президента вони зроблять все, щоб ці суми були не тільки на папері, але щоб загальний бюджет системи охорони здоров’я став великим, а також зростали тарифи за програмою медичних гарантій.

Президент України повідомив, що уряд приступає до формування державного бюджету на 2022 рік. Він попросив нинішній склад уряду при підрахунку витрат враховувати нові зарплати медиків, які він озвучив на виступі.

Зеленський підкреслив, що своїм рішенням він дав чіткий сигнал чиновникам про оновлення престижу професії лікаря та важливої ролі медичних співробітників в нинішньому суспільстві.

При цьому, глава країни закликав місцеву владу стежити за тим, щоб не виникало ситуацій, коли керівник лікарні в місяць отримує 100 тисяч грн, а лікарі й медичні сестри – всього 6 тисяч грн.

До слова, дане рішення Володимира Зеленського українці стали активно обговорювати.