У мене було дуже непросте дитинство. Батьки уваги мені приділяли дуже мало. Але у мене був старший брат. Я дуже любив його. Він мені замінив і тата, і маму, і бабусю, і дідуся. Коли брат виріс і пішов у своє життя, залишивши рідний дім, мені було важко та сумно від того. Зараз мені вже майже 30 років. Зовсім недавно було якесь свято, зібралася вся наша родина. Тоді брат мій встав і сказав мені всю правду в очі. Тепер я не знаю, як спілкуватися з ним

Тільки тепер до мене дійшло, що кожен оцінює особисті відносини з позиції себе. Тобто, якщо ти сильно когось любиш, то думаєш, що і тебе з такою ж силою люблять. Якщо сильно за кимось сумуєш, то і до тебе відчувають ті ж почуття.

Скільки я себе пам’ятаю, я завжди любив свого старшого брата, який заміняв мені і батька, і матір, і дідуся з бабусею, і кращого друга.

Батьки в нас звичайно були, але крім нього вдома зі мною більше ніхто майже не спілкувався, дорослим було не до нас. Ми росли як рослини: вмити, нагодувати, одягнути – ось і всі відносин між дітьми і батьками. Тому, коли брат пішов у доросле життя, мені було дуже важко та сумно. Я завжди його дуже чекав і постійно бігав на автобусну зупинку виглядати його. Думав, що ось-ось він приїде.

Зараз мені вже майже 30 років. Зовсім недавно, на одному сімейному застіллі, мій брат відкрив мені очі. Він сказав, що весь час не міг мене терпіти, сказав, що я постійно йому заважав і плутався в нього під ногами, що було б краще, взагалі не мати брата.

Для мене ці слова, сказані і без цього в дуже важкий період часу, було чути вкрай неприємно. Адже я завжди думав, що брат мене теж любить. Я навіть не знаю, як тепер з ним спілкуватися, адже він і досі мій старший брат.