У мене були жахливі болі в колінах, суглоби рук крутило як в м’ясорубці!Вилікував овес – мій досвід лікування!

Спасибі всім, хто надсилає народні рецепти. Багатьма я користуюся, але особливо мені допоміг рецепт відвару вівса.

У мене були жахливі болі в колінах, суглоби рук крутило як в м’ясорубці. Через болі мучилася безсонням. Крім того, такі були у мене п’яти жахливі – немов ороговілі.

У віснику вичитала, що це результат «забитих» нирок. Їх потрібно почистити відваром вівса або відваром гарбузового насіння. Насіння я не знайшла, а купила на ринку відро вівса і почала пити.

У рецепті говорилося, що пити можна скільки хочеш і коли хочеш. Hу, я і почала пити по цій пораді. Виявилося, міру все-таки знати треба.

У мене на другий день прийому відвару почалося сильне печіння в суглобах, опухли кисті рук – занадто швидко, видно, «погнало» з мене солі. Я зменшила дозу (4-5 склянок на день), все увійшло в норму. Пила відвар два тижні, потім вирішила зробити перерву.

Які ж мої результати після прийому вівса?

У мене очистилися п’яти, зникло потовщення (теж ороговіле) з великого пальця правої ноги (я не встигала зрізати його лезом).

Але найголовніша, велика і несподівана радість – відступили гострі болі в колінах. Раніше я не могла ні сісти, ні встати, не тримаючись за що-небудь.

Сходами піднімалася і опускалася тільки боком і обов’язково тримаючись за чиюсь руку. А тут!

Навіть склалася комічна ситуація. Ми з сестрою поїхали на ринок за покупками. А там нескінченні переходи і сходинки. І я сама, причому вельми жваво, вибігаю і спускаюся по цих сходах і при цьому безпричинно заливалася сміхом – так мене розпирало від щастя.

На мене все неодмінно озиралися – тітка під 50 років і під сто кг вагою, скаче по сходах і блаженно усміхається. Це треба було бачити.

Сестра потім потихеньку «відкололася» від мене, каже, що зі мною незручно поруч йти. А я готова була обняти весь білий світ. Яке ж це щастя, коли здорові ноги.

Ще у мене стала шовковистою шкіра. Загалом, овес – це диво. Мої домашні теж потихеньку приєдналися до відвару.

Велике спасибі авторам, що надіслали цей рецепт!

Як приймати овес

Отже, перше питання: як приготувати і застосовувати відвар вівса?

Потрібно взяти 2,5 склянки незбираного вівса, промити, залити 6 літрами води і варити на малому вогні 3,5-4 години. Потім остудити, долити відвар чистим окропом, щоб вийшло 4 літри рідини. Цього вистачить на 4 дня лікування.

Випивати протягом дня 1 літр відвару. Коли, в який час – не має значення. Закінчився відвар, приготуйте новий.

Зберігайте його в холодильнику, а перед вживанням злегка підігрівати. Курс 3 тижні пити – 1 тиждень перерва, 3 – пити, 1 – перерва і так до поліпшення стану. У когось воно насупить швидше, у когось повільніше.

Друге питання: чи допомагає відвар при артриті, подагрі, ревматизмі і захворюваннях нирок і печінки?

Чесно кажучи, не знаю. Я лікувалася від відкладення солей, і мені він дуже допоміг. Причому вилікувала я не тільки коліна, але і суглобові болі в плечах і ліктях.

Що овес корисний для печінки – давно відомо, так що спробуйте.

Нирки я почистила добре, тому що п’ятки стали чисті і м’які. Читала, що ороговілі і кострубаті п’яти – ознака забруднених нирок.

Третє питання: чи можна використовувати вівсяну крупу, геркулес, і якщо немає, то чи можу я вислати овес?

Щодо крупи і пластівців не знаю, не пробувала. Купую овес на ринку.

Пред вживанням потрібно консультація лікаря…

джерело

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!