Ці 7 речей шкодять вашому серцю! Заповіді здорового серця від всесвітньо відомого кардіолога

Серцево-судинні захворювання є найчастішою причиною смерті в більшості країн. Дуже важливо виявити застережливі симптоми, якомога швидше, щоб запобігти подальшим проблеми. Проявляйте турботу про себе, цінуйте кожну мить життя!

7 ключових фактів, які впливають на роботу серця
Сон 7-8 годин захищає ваше серце від руйнування

Люди, які сплять менше 6 годин у нічний час мають більший ризик розвитку серцево-судинних захворювань, ніж ті, хто спить від семи до восьми годин.

Сон допомагає регулювати активність інсуліну. Дефіцит сну викликає великий опір до інсуліну, що призводить до підвищення рівня цукру в крові і буде сприяти розвитку серцево-судинних захворювань і збільшення ваги.

Втома є ще одним симптомом хвороби серця, яка часто ігнорується жінками. Якщо ви помітили, що почуття втоми не проходить, навіть після достатнього і хорошого сну, проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Зайва вага значно підвищує ризик серцево-судинних захворювань

Звичайно, вага має значення, але ваша талія може бути навіть кращим індикатором здоров’я серця.

Жінки з талією понад 100 см і чоловіки з талією понад 115 см, мають підвищений ризик серцево-судинних захворювань.

Дослідження показують, що зниження зайвої ваги навіть від 10 до 15% від вашої ваги може значно поліпшити ваше здоров’я серця.

25 – 55 хвилин аеробних вправ чотири рази на тиждень можуть допомогти зміцнити ваше серце і знизити рівень шкідливого холестерину і високий кров’яний тиск, особливо в поєднанні зі здоровою дієтою.

Сміх дійсно сприяє зміцненню артерій

Сміх дійсно найкращі ліки. Організм реагує на сміх за рахунок зниження рівня стресу гормону кортизолу. Більш низькі рівні кортизолу знижують кров’яний тиск і допомагають підвищити імунітет, а також ваш настрій.

Дослідження показують, що люди, які страждають депресією, мають в два рази більше шансів мати серцевий напад, так що не забудьте додати дозу сміху в ваше життя кожен день.

50-100 мл цього напою в день можуть зміцнити ваше серце

Ви, звичайно, чули, що пити 50-100 мл червоного вина щодня можуть допомогти поліпшити здоров’я серця через свій багатий вміст антиоксидантів, які допомагають захистити кровоносні судини серця і можуть знизити рівень холестерину.

Завжди будьте обережні, щоб не переборщити; занадто багато вина – це погано для вас і вашого серця. Це викличе високий кров’яний тиск, високий рівень тригліцеридів, серцевої недостатності, аритмії і пошкодження серцевого м’яза.

Спадкова схильність до серцево-судинних захворювань

Знаючи історію своєї сім’ї, ви можете попередити розвиток хвороб серця. Якщо хтось у вашій родині має проблеми з серцем, ризик розвитку серцево-судинних захворювань збільшується. В цьому випадку ви повинні приділити максимум уваги для профілактики захворювань серцево-судинної системи.

Хропіння також є причиною для розвитку проблем з серцем

Не ігноруйте ваше хропіння – це збільшує ризик розвитку серцевих захворювань. Хропіння є хронічним захворюванням, яке ускладнює правильне дихання під час сну.

Люди з надмірною вагою більш схильні до появи хропіння. При відсутності лікування хропіння, підвищується ризик високого кров’яного тиску і серцево-судинних захворювань.

Споживання солі більше норми різко збільшує ризик хвороб серця

Сіль є одним з найбільш важливих інгредієнтів наших страв. Високе вживання натрію безпосередньо пов’язано з розвитком високого кров’яного тиску і збільшення обсягу роботи серця, що призводить до хвороб серця.

Контролюйте ваше споживання натрію, особливо якщо ви старші 55 років.

У вас високий кров’яний тиск? Скоротіть вашу кількість солі і ви значно знизите ризик розвитку серцево-судинних захворювань.