Цей рецепт поставив мене на ноги

«… У 1985 році після двох операцій мене виписали з Московської онкологічної клініки і відправили вмирати додому, відвівши, як пізніше з’ясувалося, 10 днів життя.

Вже вдома, пролежавши два дні на ліжку, я згадала про рецепт лікування всього організму складом, де головний компонент — алое. Папірець з рецептом кудись подівся, стала готувати по пам’яті. Обірвала всі листи у двох 4-5 річних рослин, промила їх, протерла марлею, зрізала шипи і пропустила через м’ясорубку.

Вийшло 2 л разом з м’якоттю. Дістала з підвалу 3 кг меду, 2 пляшки кагору. Все це злила в чистий емальований тазик, добре розмішала. Вистачило на дві трилітрові банки. Щільно закрила, загорнула в чорні кофти і поставила в підвал на цемент. Скільки настоювати і як приймати, забула. Через 10 днів я дістала одну банку, збовтала і, розливши по пляшках, почала пити по 1 ст. ложці три рази в день за годину до їжі.

Пляшки тримала в холодильнику, загорнувши їх в чорне. Приймала це зілля довго, а жовтні вирушила на консультацію. Тут я і дізналася, що передрікали мені медики. В результаті з’явилася виписка з онкологічної клініки за підписом її директора. Там говорилося, що з діагнозом «рак матки в стадії гангренозна розпаду тканин» мене виписали як невиліковну, а коли восени обстежили, я виявилася абсолютно здоровою і додала у вазі 22 кг.

Далі описувався застосований мною спосіб лікування з деякими уточненнями: до зрізу алое 5 днів не поливати. Вино використовувати червоне 16-18 градусів або портвейн (0,5 л). Суміш настоювати 5 днів. Приймати по 1 ч. Ложці перші п’ять днів, потім — по 1 ст. ложці мінімум 2-3 тижні, але бажаний курс 1,5 — 2 місяці.

Важливо, що з перших днів у хворих з’являється апетит. Ця ж суміш в тому ж дозуванні рекомендується для лікування туберкульозу легенів, виразки шлунка, а також психічних
розладів і хронічних захворювань крові, жіночих недуг, паралічу, зубних і головних болей. Спосіб універсальний в боротьбі з хронічними і гострими ураженнями шлунка, печінки, кишечника, серця. І може бути не тільки лікувальним, але й профілактичним. Для профілактики достатньо алое — 350 г, меду — 600 г, вина — 350 г.

Кожні п’ять років я з тих пір, як вилікувалася роблю таку настоянку для профілактики. Мені вже 78 років, але вмирати не поспішаю. Збираю різні лікарські трави, п’ю чай з них, вранці роблю протягом 40 хвилин зарядку.