Це сталося 14 років тому. Чоловік тоді простив мене і обіцяв не нагадувати, не докоряти. Але своєї обіцянки не виконав, весь час про той мій вчинок нагадує. Вже так втомив мене цим, що я… майже готова повторити те знову

14 років тому я зрадила чоловікові. Це дуже і дуже заплутана історія.  Ми тільки почали зустрічатися, майже розбіглися, і я трохи позустічалася з іншим хлопцем. Тоді ми ще не були одружені. В той момент я думала, що між нами все скінчено – але ні. Так вже вийшло, що ми одружилися. Від чоловіка не приховувала, що зрадила його. Він тоді прореагував… ніяк! Наче нічого й не було.

На якийсь час історія ця абсолютно стерлася з пам’яті. Але не у чоловіка. Він пам’ятає все. І під час однієї з наших сварок, нагадав мені, як я його зрадила.

Через кілька років знову пригадав. І це триває протягом усього нашого шлюбу. Будь-який зручний момент – чоловік включає стару платівку.

Так, це було один раз. І ми тоді практично парою не були! Мені часом здається, що він спеціально зі мною зійшовся, аби мучити. А цю зраду тримає в якості козирного туза. Мовляв, подивіться, який я хороший – а дружина ось яка! Ну так сам вибирав. Я до шлюбу від нього нічого не приховувала. Не розумію, навіщо тепер все це згадувати.

Вже настільки дістав з цим, що я готова повторити той вчинок.