Тітка залишила мені у спадок половину свого будинку. З її чоловіком ми домовилися: я свою частину не продаю, він живе в усьому будинку, і на ньому всі комунальні платежі. Але потім дядько привів в дім іншу жінку і тепер вони хочуть забрати від мене мою частку

Кілька років тому мені дісталася у спадок від маминої сестри, частина будинку. Дітей у них з чоловіком не було. А інших родичів у неї не залишилося. Тому вона вирішила поступити так.

Вступила я в права спадкування. З її чоловіком домовилися: я свою частину не продаю, він живе в усьому будинку, і на ньому всі комунальні платежі. Я платила тільки частину податку на землю в кінці року.

Через якийсь час у нього з’явилася інша жінка. У мене закралася думка, що її увага була прикута не лише до мого дядька, а що – будинок добротний, гарне місце, чоловік працьовитий, і гроші приносить і в будинку руками все може.

І дзвонить він мені, мовляв, зайди до нас, потрібно поговорити. Ну, думаю, добре. Приїжджаю. У будинок вже заселилася не тільки ця жінка, але і її дочка з сім’єю. А що, добре: приватний величезний будинок з усіма зручностями, доглянутий город, ліс, все в крокової доступності. Влітку ідеально! І тут почалося…

Спочатку, вони вирішили мене вмовити, щоб я відмовилася від частини будинку. «Мовляв, тобі навіщо? Жити тут все одно не будеш. У тебе он скільки нерухомості». Я пояснила, що нікого не виганяю. Далі, вони мені запропонували гроші. Від суми, яку вони пропонували, мені аж смішно стало.

З чого раптом, я повинна подарувати їм частину будинку? Тут я не витримала, і просто поїхала. Найцікавіше, колишній чоловік маминої сестри, мовчав, навіть словом не обмовився. В основному пробували зі мною домовитися ця жінка і її донька.

Через кілька днів, мені почали надходити дзвінки, вже від чоловіка доньки. Він практично вимагав від мене, щоб я віддала їм будинок. Я відмовилася, і тоді мені прийшла повістка з суду.

Вони вимагають з мене половину оплати комунальних платежів. Цікаво виходить, чому я повинна платити за послуги, якими я не користувалася. Хто жив або живе в приватному будинку, то знають, що там оплата по лічильникам: скільки накрутив, стільки і заплатиш. А як я могла там щось накрутити, якщо проживала взагалі в іншому місті.

Два роки, я вже бігаю по судах, тому що ці жіночки добряче причепилися до будинку і постійно подають апеляції. Тепер, вони намагаються за допомогою суду, прописатися в будинку.

Мені вже до такої міри набрид цей цирк, що я вже думаю про продаж своєї частки. Нехай веселяться, але вже без мене.