Сyпер порада! Запaм’ятовуйте! Як позбутися навіть від самих стійких і старих плям на ваших речах! Ця стаття – справжня знахідка!

Ця стаття – справжня знахідка, для кожної дівчини чи жінки.

Адже всім нам не один раз доводилося прощатися з улюбленою річчю через плямочки, які ми не могли прибрати.

Але сьогодні все зміниться! Пропонуємо вам дізнатися про ці неймовірно корисні поради, як позбутися від різного роду плям на речах. Вони допоможуть зберегти ваші речі в чистоті і насолоджуватися їх носінням ще довгий час.

Ти напевно хоч раз кидала на себе жирне м’ясо або проливала сік. Скільки улюблених речей прийшлось через це позбутися! Щоб такого більше не повторилося, тримай інструкцію, яка допоможе випрати що завгодно!

Як видалити плями з одягу

Засіб для миття посуду

Насолоджуєшся морозивом, воно починає підтавати, і ти раптом помічаєш пляма на сарафані. Не біда! Відіпрати плями від десерту можна наступним чином: замочи річ у холодній воді на 10 хвилин, додай засіб для миття посуду, а потім випери, як зазвичай.

Після вилазки на природу можна знайти плями від чого завгодно! Про недавно з’їдений шашлику неодмінно буде нагадувати масна пляма на одязі. Якщо вона свіжа, то можна втерти в це місце дрібну сіль, вона знежирює тканину. З в’ївся забрудненням впорається нашaтирний спuрт.

Аспірин

Відіпрати піт допоможе аспірин. Насип в склянку теплої води 4 подрібнені таблетки. Змочи цим розчином плями і залиш річ на 2 години, потім випери.

Молоко

Якщо змішати 1 л молока і 2 ст. л. лимонного соку, то вийде відмінний засіб, який видалить плями від ягід. Залиш речі на 2 години в цій рідині, а потім прополощи і попери в мильному розчині.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!