Свекруха порадила мені зробити неймовірний відбілювач

Сьогодні я хочу поділитися з вами рецептом, який розповіла мені свекруха ще декілька років тому. На мій подив, я досі не знайшла аналогів, адже навіть дорогі засоби не дають такого ж результату.

Завдяки свекрусі, я вже роками користуються цим рецептом, який допомагає мені позбутися від жирних плям.

Інгредієнти:

2 ст. л. порошку гірчиці
1 л води

Приготування:

Воду влити в каструлю та довести до кипіння, потім зняти з вогню та додати 2 ст. л. порошку гірчиці. Настоюємо суміш пів години, а потім проціджуємо. Замочуємо в розчині брудні речі та залишаємо на ніч. Потім ці речі слід випрати звичайним способом.

В результаті ви отримаєте білосніжну тканину, а якщо на ній є різнокольорові візерунки, то вони стануть більш яскравими.

Ось ще декілька способів відбілити речі:

Відбілити шовк і шерсть допоможе звичайний нашатирний спирт. Слід приготувати розчин з 5 л води, 25 г прального порошку, 3 ст. л. солі, половину ст. л. нашатирного спирту і половину ст. л. перекису водню. Замочувати речі в цій суміші протягом 5 годин, а потім випрати в делікатному режимі.

Для білих гольфів, шкарпеток та майок: придбайте в аптеці борну кислоту в порошку. Вона глибоко проникає в тканину та ефективно виводить старі плями.

20 г борної кислоти
10 л води
20 г борної кислоти (це два пакетики по 10 г) у 10 л води. Розчинити порошок та замочити брудні речі на 2 години. Після цього попрати звичним способом. Такий засіб ще й чудово вбиває грибок.

Аспірин

Використовуйте таблетки аспірину не лише від головного болю, а й як відбілюючий засіб. Ацетилсаліцилова кислота проникає глибоко в тканини, видаляючи цей сірий відтінок та жовті плями. Потрібно розчинити 5 таблеток аспірину у воді та покласти туди речі. Після цього обов’язково виперіть речі.

А як ви відбілюєте речі?