СТИСНУВШИ РУКУ СВОЄЇ ДРУЖИНИ, ЩО НАРОДИЛА ЙОМУ 4-Х ДІТОК, ЧЕРЕЗ ХВИЛИНУ ВІН ПОПРОЩАВСЯ З НЕЮ НАЗАВЖДИ

Історія цієї пари починалася як в казці. У 2007 році Еріка Моралес зустріла Карлоса.

Вони покохали один одного з першого погляду, не дивлячись на те, що вона не знала ні слова по-іспанськи, а він не говорив по-англійськи.

Трохи згодом пара вирішує скріпити свій союз священними узами шлюбу, мріючи якомога швидше стати батьками.

Але не все так просто.

Еріці довелося пережити не один викидень, біль, страждання і розчарування, які супроводжують невдалі спроби завагітніти. Однак, не втрачаючи надії, пара нарешті-таки досягає успіху.

На першому ж УЗД Еріка і Карлос отримують приголомшливу новину: в утробі майбутньої матері б’ється не одне, а цілих чотири серця! Важко описати словами, як вони дякували Богу за цей подарунок. Прийшовши додому, захоплені батьки тут же почали підбирати малюкам імена. Хлопчика вирішили назвати Карлос, в честь батька, а двох дівчаток — Пейслі і Трейс. Ім’я ж останнього малюка ніяк не спадало на думку. Підібрати його подружжя вирішило вже після пологів.

Перші перейми у Еріки почалися вже після семи місяців вагітності. Схвильована, майже в паніці, вона написала чоловікові повідомлення, після якого Карлос, кинувши все, кинувся в госпіталь.

Поки лікарі робили кесарів розтин, щасливий батько в коридорі терпляче чекав появи своїх чотирьох малюків на світло.

Операція успішно завершилася, і лікарі дозволили Карлосу пройти в палату до своєї коханої.

Побачивши свою дружину, він міцно, але ніжно стиснув її руку, безмовно дякуючи за те, що трапилося з ними чудо. Змучена жінка поступово прокидалася від наркозу. Але раптом все пішло не так.

Прибори заверещали, як божевільні, змушуючи докторів і медсестер поспішити в палату. Карлоса попросили забрати малюків і негайно вийти.

Еріка померла від втрати крові. Лікарі один за одним щось пояснювали Карлосу, але він, приголомшений болем, нічого не міг чути. «Як …? Вона тільки що посміхнулася мені, а тепер вона мертва … Тільки що вона була жива, а зараз її немає, »- згадував пізніше Карлос.

Цей момент повинен був стати найщасливішим в їх житті.

Але, на жаль, доля розпоряджається життями, ніколи не цікавлячись нашою думкою.

Заради своєї дружини і чотирьох дітей Карлос вирішує не впадати у відчай і ніколи не здаватися. «Діти будуть говорити на двох мовах і ходити в коледж», — пише він у своєму прощальному посланні Еріці.

Молодой батько називає трьох дітей саме так, як вони з дружиною і планували: Карлос, Пейслі і Трейс. Ім’я ж для четвертої дівчинки, яке кілька місяців тому батьки ніяк не могли вибрати, підібралося тепер само собою. Еріка. На честь матері.

Неймовірна історія чистого кохання. Для цих чотирьох малюків Карлос назавжди залишиться єдиним батьком. Але свою матір, яка віддала за них життя, діти не забудуть ніколи. Поділіться цією історією, якщо вона торкнула і ваше серце!