Старець розрізав цибулю навхрест і поклав його в чай ​​… Дізнавшись це, я зробив так само!

Цю історію мені розповіла родичка по бабусиній лінії. У 20-х роках позаминулого століття в одному із сіл Тверської губернії жив старець, доброї душі людина. Чутка йшла про нього по всьому краю: умів чоловік і хвороба всяку вилікувати, і словом допомогти, а хто страждав від болю в животі , тому він карав такі ліки робити

дискомфорт в кишечнику що робити

Дискомфорт в кишечнику

СКЛАДОВІ
1 цибулина
200 г заваренного чая
Приготування
Очисти цибулину від лушпиння.
Розріж цибулину навхрест, але не до кінця, щоб вона не розпалася на частини.

Поклади цибулину в склянку з гарячим чаєм і дай їй настоятися 5-10 хвилин. Вживай напій щоразу, коли з’являється відчуття дискомфорту в кишечнику.

Дійсно, дискомфорт в кишечнику може застати нас в самий невідповідний момент, коли під рукою немає рятівної таблетки або ліки. Цей метод допоможе позбутися від болю в животі, порушень в роботі кишечника і дасть можливість нормалізувати стілець.

Цікавий факт: в гуртку з чаєм цибулина завжди повертається хрестом вгору. У цьому, напевно, і є сила дієвого напою! Багато людей пробували просто кришити цибулю в чай ​​- не допомагає …

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!