Син Софії Ротару поділився сумним записом про дорогу людину, якої вже немає

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко опублікував архівне фото зі своїм покійним батьком Анатолієм Євдокименком. Зворушливий кадр облетів мережу.

Вчора в Україні відзначали День батька. На честь цього свята багато вітчизняних знаменитостей опублікували в своїх мікроблогах знімки зі своїми татами. Не став винятком з правил і син Софії Ротару Руслан Євдокименко. У сторіс свого мікроблогу зірковий спадкоємець опублікував архівне фото зі своїм батьком Анатолієм Євдокименком.

На чорно – білому фото Руслан ще підліток, а його батько-молодий чоловік у розквіті сил. Зазначимо, що Анатолія Євдокименка не стало в 2002 році, коли Руслану було 32 роки. Чоловік Софії Ротару помер від інсульту в 60 років.

“День батька”, – коротко підписав фото Руслан, доповнивши напис емоджі у вигляді серця і складених в молитві рук.

Нагадаємо, за життя Анатолій Євдокименко був керівником ансамблю “Червона рута” і режисером-постановником всіх концертних програм своєї дружини Софії Ротару.

Любов Руслана до батьків відбилася в тому, що своїм дітям він дав імена своїх батька і матері. Так, свою дочку Руслан назвав Софією, а сина – Анатолієм. До речі, спадкоємці зіркового прізвища продовжать справу своїх дідуся і бабусі. Анатолій-молодший нещодавно дав концерт у Києві, а Софія-молодша вже записала кілька пісень. Щоправда, до легендарних Софії Ротару та Анатолія Євдокименка їм поки далеко. Але у молодих Соні і Анатолія все життя і досягнення ще попереду.