Щоб посміхатися на всі 32! Медики назвали кращі для здоров’я зубів продукти!

Зарубіжний експерт по харчуванню Сахай Маркет представив увазі кращі продукти і напої для здоров’я зубів, пише lenta.ua.

Як пояснив фахівець, зуби – це не тільки «візитна картка» людини, їх стан безпосередньо пов’язаний із загальним станом здоров’я.

Зокрема, кальцій є будівельним матеріалом для кісткової тканини, бере участь у проведенні нервових імпульсів, регуляції тиску, транспорті іонів, згортанні крові, тому важливо в обов’язковому порядку мати в раціоні харчові вироби, що містять його. В їх число входять кисломолочні продукти, горіхи, особливо мигдаль і фундук, риба.

Окрему увагу Сахай Маркет приділив найближчого родича і генетичному попереднику цвітної капусти – брокколі, так як овочева рослина не тільки має в своєму складі Ca, але і величезна кількість вітаміну К, який активним чином допомагає закріплювати елемент в кістках.

Також експерт по харчуванню додав до списку гвоздику завдяки вмісту в ній евгенолу – потужного антисептика, ефективно використовується для знищення патогенних бактерій.

Що стосується напоїв, то для здоров’я зубів рекомендується віддавати перевагу зеленому чаю, що пов’язано з наявністю в ньому невеликого відсотка фтору, нестача якого в організмі призводить до карієсу.

Джерело