Що згідно з народними прикметами не можна робити 16 квітня

Дотримуючись цих простих прикмет, ви вбережете себе від негараздів та невдач.

Не рекомендується підходити до водойм з порожніми руками. У народі вірили, що вже прокинувся Водяний і він чекає частувань та може образитися, не отримавши їх. А це загрожує затопленнями. Щоб його задобрити, потрібно залишати в воді пиріжки з картоплею або капустою, говорили предки, інформує Ukr.Media.

Не слід в цей день спостерігати, як собака і кішка б’ються або ганяються один за одним. В іншому разі незабаром між близькими людьми спалахне сварка. Загасити ж конфлікт вдасться не скоро.

Заборонено викидати осколки розбитого дзеркала або скла, інакше разом з ними можна позбутися від своєї краси. 16 квітня їх потрібно зібрати в паперовий пакет і покласти в темне місце на тиждень. Потім можна викинути.

У цей день потрібно бути особливо акуратними з рідинами. Пролита на стіл вода стане передвісником великих помилок, а вилита після миття підлог на вулицю спровокує великі фінансові витрати.

Перед сном в цю ніч ви можете подумки поставити питання яке вас цікавить. При цьому, щоб отримати відповідь, заснути потрібно в хорошому настрої. Після пробудження важливо записати побачене і постаратися самостійно проаналізувати.