Що потрібно покласти в лунку під час висадки озимого часнику, щоб був великий та гарний

Для того, щоб часник виріс великим та смачним, восени його потрібно правильно підживити. Є ще кілька секретів, які допоможуть зібрати гарний врожай.

Внесіть у землю пісок. Його використовують, як дренаж, який не буде давати часнику гнисти.

Внесіть попіл, який надасть захист від хвороб, збагатить ґрунт калієм, кальцієм, фосфором, марганцем, бором, залізом, сіркою та магнієм. Попіл захистить від гнилі, знизить кислотність та допоможе перезимувати. На одну лунку потрібно внести чайну ложку добрива. Або розсипте на 1 м2 – 1 л. попелу. Використовуйте попіл з деревини.

У відрі води розчиніть 90 грамів солі та полийте грядки. Коріння буде рости міцним, а сам часник буде захищеним від шкідників та захворювань.

За 14 днів до посадки підживіть землю сечовиною. Розчиніть у відрі води 200 грамів сечовини. На 1 м2 знадобиться 3 л. добрива.

За 14 днів до посадки часнику внесіть перепрілий компост. На 1 м2 знадобиться відро компосту. Якщо земля суглиниста – додайте пару відер.

Бажаємо гарного врожаю!

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!