Що не можна робити з обручками, якщо хочете, щоб сімейне життя було щасливим

В знак любові і вірності молоде подружжя в день весілля обмінюються обручками. Вони є одними з головних атрибутів цього свята, саме тому з кільцями пов’язано безліч забобонів.

Є кілька правил, як носити обручки, щоб шлюб був міцним:

1. Кільця майбутніх чоловіка і дружини не повинні бути різними. Деякі дівчата вибирають собі кільце з або трохи товщі, ніж у нареченого. Така відмінність може справити негативний вплив на взаєморозуміння в сімейному житті.

2. Нікому не можна дозволяти приміряти ваші обручки. Таким чином, можна віддати своє сімейне щастя або свою долю. У тому випадку якщо уникнути примірки вашого кільця іншою людиною не вдається, не передавайте його з рук в руки, а попередньо покладіть на стіл або будь-яку іншу поверхню.

3. У великому асортименті кілець можна вибрати його з малюнком або без. Кільця чоловіка і дружини повинні бути повністю гладкими, тоді і шлюб буде таким.

4. Якщо ж дуже хочеться кільця з малюнком, вибирайте плавний малюнок, тоді і життя подружжя буде плавною.

5. Кільця, що поєднують два різновиди золота є поганою прикметою. Це означає, що у подружжя в майбутньому з’являться таємниці один від одного, і вони будуть вести подвійне життя.

6. Придбанням кілець повинен займатися наречений, така традиція. Перш, ніж принесете їх в свій будинок, повторіть тричі: «На довге і щасливе життя! Амінь! ».

7. За повір’ями, кільця забороняється знімати. Однак, якщо носити його постійно, це може привести до погіршення самопочуття, тому як воно блокує потік енергії. Краще знімати обручку на ніч.

8. Якщо кільце чоловіка або дружини загубилося, необхідно протягом тижня замовити його точну копію.

9. У тому випадку якщо ви знайшли кільце, це хороший знак. Значить, найближчим часом вийдете заміж / одружитеся або з’явиться новий член родини. А ось зберігати таке кільце можна, краще переплавити його на нову прикрасу.

10. Ні за яких умов не кидайте свої кільця. Вони є символом любові, і ставитися до них так неприпустимо!