Щитоподібна залоза – друге серце! Мільйони людей не здогадуються навіть, що у них…

Від різних захворювань щитоподібної залози в наш час страждають тисячі людей, велика частина хворих – це жінки. Але далеко не всі підозрюють про те, що у них є якісь проблеми…

Щитоподібна залоза – невелика залоза у формі метелика, яка розміщена біля основи шиї. Гормони, що виробляються цією залозою, впливають на роботу всіх систем нашого організму. При надлишку тиреоїдних гормонів людина стає гіперактивною, при нестачі – сонливою і безсилою. Але щитоподібна залоза схильна до розвитку різних захворювань: на ній можуть бути пухлини або вона може бути збільшена.

Як перевірити щитоподібну залозу в домашніх умовах

Для того, щоб визначити стан щитоподібної залози в домашніх умовах, тобі знадобиться дзеркало і вода.

Зроби ковток води, підніми трохи підборіддя і спостерігай за щитоподібною залозою, дивлячись в дзеркало. Можна виконати процедуру кілька разів.

Щитоподібна залоза розташована майже біля ключиць, нижче «адамового яблука».


Зверни увагу, чи немає на ній незвичайних горбиків і опуклостей, ще яких-небудь аномалій і асиметрії. Проводь цю процедуру регулярно, щоб переконатися, чи не збільшується щитоподібна залоза в розмірі, особливо якщо ти часто відчуваєш себе без причини втомленим.

Якщо щитоподібна залоза трохи більша за звичайну або на ній є вузлики, не варто відразу впадати в паніку. Можливо, у тебе немає нічого серйозного. Але при цьому варто обов’язково звернутися за консультацією до лікаря!

Також не забудь поділитися цією цінною інформацією з друзями!