Рослини які мають бути в кожному домі. Вони добре очищають повітря

Декоративні рослини є не тільки прикрасою інтер’єру, а ще й “зеленим фільтром” повітря. Існує рейтинг квітів, які найкраще очищують повітря у домі.

 Спатифіліум.

Ця квітка дуже добре очищає повітря від пилу, який осідає на її листках. Тому, їх маєте часто протирати вологою ганчіркою. Також, спатифіліум відомий тим, що добре очищує середовище від формальдегіду, бензолу та чадного газу.

 Хлорофітум.

Доведено, що впродовж доби рослина поглинає приблизно 80% шкідливих сполук. Рослина добре підходить для алергіків. Квітка очищує повітря від шкідливих домішок, які виділяються з газової плити, ламінату та меблів.

 Алое.

Алое має властивість вночі виділяти кисень та поглинати вуглекислий газ. Рослина очищує повітря від формальдегідів та шкідливих мікроорганізмів.

 Драцена.

Через листя та коріння рослина в змозі поглинати та знешкоджувати такі шкідливі отрути як бензол, формальдегід та ксилол. Квітка переробляє шкідливі сполуки та знищує мікроби. Драцена вбирає шкідливі домішки з меблів та напільних покриттів.

 Фікус.

Рослину порівнюють з порохотягом, бо вона активно поглинає формальдегід.

 Кактус.

Рекомендують купувати кактус з великими голками, бо вони знищують мікроби та захищають від випромінювання. Вони потребують багато тепла та світла. Краще ставити кактус у кімнатах з комп’ютером або телевізором.

 Монстера.

Рослина виділяє кисень та озон, регулює вологість й сприяє покращенню мікроклімату. Також, вона має властивість поглинати формальдегід та виділяє речовини, які успішно борються з вірусами й грибками. Сік Монстери дуже шкідливий, навіть може призвести до опіку шкіри.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!