Ранні «дзвіночки» про те, що рівень магнію в вашому організмі опустився до критично низького рівня

Середнє людське тіло, як правило, містить приблизно 30-60 грам магнію в кістках, зубах, серці, мозку і навіть в крові. Кожна клітина вашого тіла потребує цього мінералу, щоб функціонувати належним чином —  магній бере участь в більш ніж 300 метаболічних процесах!

Думаю, ви вже розумієте, наскільки важливо для вашого здоров’я підтримувати в вашому організмі достатній рівень магнію — і разом з тим навіть в розвинених країнах майже половина населення страждає від нестачі магнію.

Напружений і випадковий спосіб життя сучасної людини буквально висмоктує з нас всі соки, змушуючи наше тіло використовувати запасні в ньому речовини, щоб хоча б якось це компенсувати.

Простіше кажучи, середня людина витрачає більше магнію, ніж отримує, і більше, ніж може собі дозволити. Рекомендована добова доза магнію для дорослої людини становить приблизно від 500 до 1000 міліграмів на день.

Що ж вас чекає, якщо вам не вдається поповнювати запаси магнію в організмі, які стрімко зникають ?

Симптоми дефіциту магнію включають в себе тиск, загустіння крові, судоми в м’язах ніг, мігрень, тривожність, депресію, захворювання серцево-судинної системи, стрибкоподібні зміни рівня цукру в крові, хронічну втому, остеоропороз і безсоння.

Дієта, що містить достатню кількість магнію, згладжує навіть симптоми хвороби Альцгеймера, а деякі вчені навіть вважають, що хвороба Паркінсона викликається в тому числі і нестачею магнію в мозку.

До того ж нестачу магнію в організмі пов’язують з такими хронічними захворюваннями, як діабет 2 типу та метаболічний синдром  — і багатьма іншими. Коли вашому тілу не вистачає магнію, воно починає виробляти більше інсуліну — що, в свою чергу, дозволяє проникнути в клітини додатковій глюкозі. А це «роздуває» запальні процеси в вашому тілі.

Магній для вашого тіла і розуму

Вам варто якомога швидше включити в свою дієту продукти, що містять достатню кількість магнію. Велика кількість магнію міститься в зелених овочах, наприклад, таких, як шпинат і капуста, а також в рибі, авокадо, темному шоколаді, цільнозерновій випічці, бобових, горіхах, а також у різних насіннях.

Також ви можете доповнити ваше меню дієтичними добавками, які містять магній, але врахуйте — вони повинні бути найвищої якості. Якісні дієтичні добавки повинні містити чотири сполуки магнію — гліцинат, малат, таурінат і оротат, так як ці сполуки засвоюються вашим тілом куди легше, ніж всі інші.

Хочете знати, як вони впливають на ваше здоров’я?

Гліцинат магнію благотворно впливає на ваш розум.

Він допомагає вам впоратися з тривожністю, дратівливістю, безсонням, відсутністю концентрації і істериками.

Він нормалізує роботу кишечника і допомагає впоратися з діареєю.

Згладжує багато хронічних хвороб.

Знижує напади неконтрольованого плачу і депресії.

Покращує гостроту розуму і допомагає вам розслабитися.

Оротат магнію допомагає вашому тілу.

Він допомагає атлетам менше втомлюватися при занятті спортом.

Прискорює синтез ДНК і відновлює серце.

Малат магнію — друг ваших м’язів.

Він допомагає вашому організму справитися з фіброміалгією.

Знімає м’язову втому.

Згладжує ефекти ПМС і послаблює головний біль.

Покращує травлення.

Надає вам сил.

Таурінат магнію для вашого серця.

Сприяє зміцненню серцево-судинної системи.

Запобігає мігрені.

Пригнічує прискорене серцебиття і аритмію.

Крім того, будь-яка дієтична добавка, яка містить магній, повинна також містити вітамін В6, який сприяє правильному засвоєнню магнію клітинами вашого організму.

Поділіться цією інформацією з друзями і будьте здорові!