Радянський еліксир молодості: напій для Партії був під забороною 50 років!

Унікальний радянський засіб довгий час вважався еліксиром від багатьох хвороб і довгий час був засекреченим для простих громадян СРСР. Так вийшло, що професор Дорогів випадково розробив склад, який відразу охрестили «еліксиром молодості» і визначили як склад для вищих осіб Партії.

Все почалося в 40х роках, коли вченим була поставлена ​​задача створити засіб для захисту від радіації. В результаті випробувань і тестів, було отримано склад, який назвали АСД: антисептик-стимулятор Дорогова. Над продуктом працювали дуже довго і в результаті багатьох років випробувань вивели дві фракції. Ефективність проти радіації так і залишилася під питанням, але при тестуванні група помітила, що склад має антисептичні і стимулюючі властивостями.

Довгий час для АСД потрібен був спеціальний рецепт, який простим громадянам було отримати майже неможливо. Під час випробувань з’ясувалися і інші можливості АСД. Препарат виявився дієвим способом профілактики. Він також повертав людям втрачену енергійність. Саме за повернення сил його і охрестили еліксиром молодості.

Результати тестів засекретили, а склад, за деякою інформацією, рекомендували для перших осіб СРСР. З тих пір у здавалося б звичайної розробки почалася дуже дивна доля в народі. Довгий час АСД був таємним, потім його періодично відкривали для всіх або знову обмежували область продажу.

Мабуть, Еліксир все ж виявився не таким чудодійним, оскільки його в підсумку все ж дозволили випускати в народ. Але, незважаючи на відкритість, колись хвалений Еліксир Молодості так і залишився непоміченим.