Прямо зараз! Зеленський прuголомшив країну, разом із батьком – “велике щастя”! “Поки мама не бачить”

Президент Володимир Зеленський привітав свого тата Олександра з Днем батька. В Україні свято відзначають у третю неділю червня.

У власних соцмережах глава держави написав великий пост подяки рідній людині та розмістив пам’ятні світлини з дитинства.
Бути сином такого батька особисто для мене – це велике щастя, велика праця і велика відповідальність водночас. Знаю про це точно й відчуваю все своє життя”, – написав він.

Володимир Зеленський назвав свого батька захисником і другом. За словами президента, тато для нього – це приклад для наслідування.

Він зазначив: “Я дякую тобі за найдорожче і найцінніше – за виховання, знання, принципи, характер, звичку ніколи не опускати рук, волю ніколи не здаватись і завжди іти до кінця”.
Дякую за те, що мудро відчуваєш, коли потрібно підтримати, коли – порадити, а коли – покритикувати. Коли потрібно сказати щось важливе, а коли важливо помовчати і слова не потрібні”, – додав глава держави.

Президент підсумував: “І дякую за те, що знаєш: найголовніші і найщиріші мої слова для тебе не в соцмережах, а вдома, на кухні, наодинці, відверто, у вічі, за чаркою, поки мама відійшла і не бачить наших мокрих очей”.