Прощайтеся з сивим волоссям! Залиште це на волоссі протягом 5 хвилин і ніколи не побачите сиве волосся знову!

Передчасне сиве волосся часто зустрічаються як у чоловіків, так і у жінок, і ця проблема може вплинути на їх самооцінку. Величезна кількість грошей інвестуються щорічно великою кількістю людей в усьому світі в фарбу для волосся.

Крім грошей, витрачених на комерційні фарби для волосся, є також очевидні проблеми зі здоров’ям, так як більшість барвників виробляються з використанням канцерогенних сполук. Ви можете фарбувати волосся, природно, за допомогою простого і в той же дивного домашнього рецепта.

Ось що вам потрібно, як це використовувати

Для цього рецепта барвника натурального волосся, вам буде потрібно від 5 до 6 середніх картоплин. Очистіть картоплю і залийте картопляну шкірку водою. Додайте приблизно дві чашки водопровідної води і доведіть до кипіння.

Після того, як нагріється, знизьте до маленької температури і дозвольте кипіти протягом приблизно 20 хвилин. Зніміть каструлю з плити і дайте їй охолонути при кімнатній температурі.

Процідіть воду і витягніть картопляну шкірку. Ви можете зберігати картопляну воду в скляній банці з кришкою для використання в майбутньому. Для додаткового аромату можна додати кілька крапель лаванди або ефірної олії розмарину. Для того, щоб використовувати цю природну фарбу для волосся вам потрібно спочатку вимити волосся за допомогою шампуню і кондиціонера.

Це робиться для того, щоб з сиве волосся правильно зволожилися, так як сиве волосся, як правило, більш сухе, ніж звичайне волосся. Потім масажуйте з картопляної водою ваше волосся, просуваючись до шкіри голови з долоні вашої руки. Після того, як ви закінчите, залиште це на волоссі, не змивайте. Помийте волосся! Цю процедуру слід повторювати щодня, в якості альтернативи від 2 до 3 разів на тиждень і протягом 2 місяців. Протягом 2-х місяців ви помітите значні поліпшення в кольорі вашого волосся.