Продавець на ринку поділився секретом, як вибрати взуття без примірки

Я завжди купую взуття на місцевому ринку. Якось під час чергового візиту мені вийшло розговоритися з продавцем і він розповів, як можна підібрати собі пару без примірки. Це чудовий спосіб для таких лінивих людей, як я. Адже міряти все підряд не хочеться, як і повертати товар чи ще гірше – мучитися у туфлях, що не підійшли за розміром.

Як вибрати взуття без примірки

Буває таке, що туфлі тобі на вигляд подобаються, але міряти їх абсолютно не хочеться. На щастя, один великодушний продавець не лише погодився обміняти взуття, якщо воно не підійде, але й порадив, як обрати потрібний розмір.

Він сказав наступне: “Перед покупкою я б хотів поділитися з вами одним секретом. Насправді я раджу це багатьом покупцям, які більше ніколи не міряють взуття на ринку. Це економить час і сили, а головне з вибором ніхто не помиляється. Доведено!”

Після такої заяви я почав уважно слухати далі, адже розумів, що порада він професіонала своєї справи справді має бути цінною й дієвою.

Отже, вам потрібно підготувати вдома картонну устілку, відмірявши свою ногу. На картоні обводимо її контури, вирізаємо й перевіряємо з підошвою туфель. Якщо все сходиться, тоді зразок готовий. У випадку проблем із набряками можна підготувати ще одну більшу устілку.

Тепер при виборі нової пари взуття можна просто прикладати до неї устілку чи запихати її в середину. Ви не прогадаєте ні з довжиною, ні з шириною туфель. Якщо шаблон не поміщається чи навпаки є занадто великим, то й пара вам не підійде.

Я спробував прислухатися до рекомендації продавця. Тоді я придбав у нього взуття “на око”, але вдома виявилося, що туфлі замалі. Далі я підготував картонну устілку, яка в них так і не помістилася. Мені поміняли туфлі, а лайфхак став невіддільною частиною мого шопінгу.

Це не лише зручно, але й надзвичайно легко. Якщо немає часу чи бажання на примірку, то чому б не спростити собі життя?

Мені хочеться ще раз подякувати продавцеві за те, що він поділився зі мною своїм секретом. Мої рідні та друзі тепер також мають по парі картонних устілок, з якими купують собі новеньке взуття. Тепер ваша черга спробувати такий метод і поділитися враженнями.

А ви купуєте взуття без примірки?