ПРИЇХАВ ДОДОМУ РАНІШЕ, ДИВЛЮСЯ, А БІЛЯ ПІД’ЇЗДУ ПОДРУГА ДРУЖИНИ МЕНЕ ЧЕКАЄ …

Вчора раніше відпустили з роботи, ще до обідньої перерви. Щасливий під’їхав до будинку, в хвилюючому передчутті відпочинку в повній самоті, вийшов з машини і попрямував до під’їзду. Син в дитячому саду, дружина на роботі — добра половина дня в моєму повному розпорядженні! Можна додивитися серіальчік і порубитися в комп’ютерну гру.

Дивлюся, а на лавці сидить подруга дружини з іншого міста, поруч валіза. Я їй:

О, Катюха, привіт! Ти як тут опинилася?

Я Іру попереджала, що приїду. Тільки ось з датами все наплутала, а в телефоні батарейка сіла. Сиджу, чекаю вас з роботи.

Нічого, я сьогодні раніше звільнився. Підемо.

Схопив її валізу і відкрив двері в під’їзд, попутно привітавши сусідку, що виходила на вулицю. В квартирі розстелив подрузі ліжко, адже вона всю ніч їхала, а сам сів за комп.

Через годину почув, як хтось намагається відімкнути ключем двері, але чомусь безуспішно. Відкрив, а там дружина з тремтячими руками і скляним поглядом. Видовище, скажу я вам, дійсно лякає. Ситуацію врятувала подруга, яка вийшла сонна в коридор, обняла дружину і тут же пішла в туалет. Кохана відразу все зрозуміла, вибачилася і поцілувала …

А проблема полягала, власне, в наступному: сусідка побачила мене з незнайомою дівчиною в будній день, коли я повинен бути на роботі, і кинулася телефонувати дружині, щоб в подробицях розповісти, як я вів до себе дівчину, попутно мацаючи її за попу! Ясна річ, у жінки сталася істерика.

Більше я принципово не спілкуюся з сусідами …