ПриватБанк сповістив клієнтів про нові правила щодо користування карток

ПриватБанк поінформував клієнтів про введення нових правил користування карт. У фінустанові зазначили, що нові правила були впроваджені в рамках закону про фінансовий моніторинг і без цих змін банк не зміг би обслуговувати клієнтів. Про це пише cxid.info.

Так, українцям доведеться дотримуватися нових правил при здійсненні грошових переказів. Такі заходи були прийняті в якості протидії хабарництву, відмиванню грошей, а також фінансуванню тероризму.

Тепер при поповненні бізнес-карти, не залежно від суми, в додатку Приват24 або терміналі самообслуговування система переадресує клієнта на сторінку поповнення поточного рахунку одержувача. Клієнту буде необхідно заповнити всі необхідні поля.

Також блокуватимуться перекази грошей з карт інших банків, якщо сума перевищує 30 тисяч гривень. Проведення такої операції буде можливо тільки через IBAN-номер поточного рахунку клієнта Приватбанку. Нові правила поширюються на всі види бізнес-карт Приватбанку.

Варто відзначити, що ПриватБанк є найбільшим банком країни і його послугами користуються мільйони клієнтів. Тому фінустанова постійно розвивається і намагається зробити сервіс максимально зручним. Так, нещодавно стало відомо про нову і корисну функцію в Приват24. Тепер при переказі коштів не потрібно шукати номер банківської карти, а достатнього всього лише номера телефону. У додатку можна вибрати одержувача з телефонної книги. Важливо підкреслити, що Відправити переказ можна не на будь-який номер телефону, а тільки на фінансовий номер телефону клієнта Приватбанку.