Прання заледеніє на балконі і температура різко впаде: в Україну йдуть люті морози. Синоптик Леонід Горбань

Синоптик Леонід Горбань уточнює, що перший сніг в Україні очікують вже у листопаді

Погода в Україні в листопаді 2020 буде дивувати українців різкими перепадами температури. Середньомісячна амплітуда може становити 48 градусів – від +24 до -24 градусів. Народний синоптик Леонід Горбань попереджає, що цей місяць буде холодним, дощовим і похмурим. Високі позначки у термометрів будуть тільки в перших числах місяця. Детальний прогноз Горбань розповів у коментарі “24 каналу“.

Як повідомляється, вже в листопаді в деяких регіонах нашої країни випаде перший сніг. Середня температура повітря сягатиме +1…+8 градусів, хоча на початку місяця вона складе +9…+11 градусів. Крім того, температура нижче нуля може бути не тільки вночі, але і вдень.

У листопаді прогнозують багато дощів. Наприклад, на півночі кількість опадів за місяць складе 25-30 міліметрів. В Укргідрометцентрі прогнозують, орієнтуючись на середнє місячне значення за останні роки. Так, за даними фахівців, в Україні випаде 37-65 міліметрів опадів. На Закарпатті можливо до 110 міліметрів.

Народний синоптик Володимир Деркач також озвучив свій прогноз погоди на листопад 2020 року. Так, в листопаді він прогнозує дощі на початку місяця. Але вже в середині місяця погода зміниться і покращиться. Правда, температура повітря відчутно знизиться і протримається такою до другої декади місяця. Потім знову очікуються дощі, місцями з переходом в сніг.

У третій декаді листопада температура знизиться, але не сильно: мінуси стовпчик термометра показуватиме вночі та зрідка вдень.