Плануєте весілля? Не виходьте заміж, якщо не знаєте про ці 5 речей!

Плануєте весілля? Навіщо? Які твої причини і його? Ви готові на таке довічне зобов’язання? Чи є у вас все необхідне, щоб впоратися з усіма труднощами на шляху? Потрібно добре знати себе і свого партнера. А саме ці 5 речей, без яких не побудуєш стосунки:

1. Хочете ви дітей чи ні, якщо так, то скільки.

Якщо ви не зійдетесь на думці, скільки хочете дітей, вам краще розлучитися. Дуже часто люди вважають народження дітей цілком очевидним, і потім приходять в шок, коли партнер говорить, що не хоче їх заводити. Краще проговорити це момент, як тільки ваші стосунки стають серйозними.

Обговоріть, чи хочете ви дітей, якщо так, то скільки і в якому віці заводити їх. У деяких моментах можливий компроміс, але тільки не в питанні – мати дітей чи ні. Ніхто з вас не повинен жертвувати своїм бажанням в цій справі.

2. Яке у нього фінансове становище і як він поводиться з грошима.

Одна з головних причин розлучень – фінансова, коли люди не можуть узгодити, як розпоряджатися сімейним бюджетом. У нього є кредити?

Якщо так, чи вчасно він їх повертає? А може він весь у боргах? Корисно знати фінансові звички людини перед тим, як будувати з нею сім’ю.

3. Як він ладнає з іншими, включаючи родичів, його колишніх, незнайомців.

Це багато про що говорить. Ввічливий він до обслуговуючого персоналу, як відгукується про близьких друзів або рідних? Те, як він веде себе в своїй сім’ї, багато в чому відображає те, як він буде вести себе в вашій родині.

Виняток: якщо тільки він розуміє токсичний приклад батьків і усвідомлено підходить до своєї поведінки.

Те, як чоловік говорить про своїх колишніх, показує його рівень зрілості.

4. Які він любить дотики.

Дуже важливі обійми, поцілунки, прості дотики.

У вас не може бути повноцінного зв’язку, якщо немає фізичного контакту. Тримайтеся за руки. Засинайте з переплетеними ногами. Затримуйте поцілунок, коли розлучаєтеся і зустрічаєтеся. Обіймайтеся.

5. Як він веде себе в конфліктній ситуації.

Кожен періодично злиться і зривається, важливо те, як він це робить, як він справляється зі своїми емоціями, як вирішує проблему. Дуже хорошою перевіркою цього може стати спільна тривала подорож.