Підтримайте юнака!На Буковині 19-річний хлопець хоче забрати молодших сестер і брата у вічно п’яних батьків та самотужки їх виховувати…

19-річний юнак звернувся до соціальних служб, щоб стати офіційним опікуном

На Буковині 19-річний юнак вирішив самотужки виховувати молодших брата і сестер.

Хлопець каже, більше не міг дивитися, як батьки пиячать, а вся робота по господарству лягла на плечі малих. Тож звернувся до соціальних служб, аби стати їхнім офіційним опікуном.

Ще кілька місяців тому дві сестрички і братик жили у важких умовах і поскаржитися нікому не могли, бо вважали це нормальним життям. Із батьками, що п’ють не могли впоратися ні соціальні служби, ні поліція. Діти самі варили собі їсти, робили хатню роботу, дивилися за худобою, вони були позбавлені дитинства. Батьки випивали з самого ранку, спали двічі на день.

Старший брат Петро мріяв забрати малих і стати їх опікуном. Для цього найняв адвоката. Соціальні служби дозволили йому поки стати неофіційним опікуном і тепер чекають на рішення суду. Благодійники допомогли з придбанням будинку, де зможуть жити брати і сестри. Тепер хату ремонтують, щоб діти змогли перейти у нову домівку.

Місцевий фермер влаштував Петра до себе на роботу. Молодші освоюються в школі. Тут їх всіляко підтримують.

Петро, що взяв під опіку сестер і брата щасливий, що діти ростимуть у нормальних умовах і тепер мріє, щоб і з батьками було все добре.