Підкажіть по-людськи. Чекаємо, поки племіннику чоловіка виповниться 18 років і він відмовиться від своєї частки на нашу квартиру. Самі живемо у знімній, а свою однушку здаємо, бо продавати, поки на неї претендує племінник, не хочемо. І ось я думаю: чи правильно ми зробили?

Підкажіть по-людськи. У чоловіка є однокімнатна квартира в Києві біля метро. Нам там стало в ній тісно, ​​бо дитина росте, синочкові 2 роки.

Але ми не можемо продати цю однушку і розширитися зараз, тому що чоловік на прохання сестри оформив частку її синові, коли у неї була проблема з продажем її квартири!

Тепер ми чекаємо, поки його племіннику буде 18 років і він відмовиться від своєї частки, ми продамо квартиру і купимо двушку. Зараз, поки він в частці, не хочеться розширяться, а чекати ще 1 рік і 7 місяців, до його 18 річчя. Чоловік запропонував поки здати цю нашу квартиру, а собі зняти більшу, двокімнатну.

Я погодилася. а тепер шкодую. Квартиру нашу ми здали і переїхали в двокімнатну подалі від метро, ​​в новому будинку. Квартира без меблів, меблі ми перевезли свою. Але пройшло 3 місяці, і я тепер думаю, чи правильно ми зробили, може варто було поки пожити там?!

Я так не затишно почуваюся в орендованій квартирі, хоч вовком вий! (Думки тепер різні в голову лізуть… А раптом чоловік вирішить, що і так можна жити, і пропаде бажання рухатися далі і розширюватися. Я не знаю, як краще було б взагалі? Ви як вважаєте? І як би ви вчинили? Буду дуже вдячна за відповіді.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!