Перший мій чоловік був людиною не доброю, ми розлучилися. І почався важкий період в моєму житті. Це тривало до тих пір, поки я не зустріла свого другого чоловіка. Якось він був вдома, а мої батьки займалися консервацією на кухні. Несподівано у двері постукала колишня свекруха, а я не знала, як мені правильно вчинити

Життя моє склалося не дуже хорошим чином. Я точно знаю зміст виразу «не завжди твій рідний батько кращий за вітчима». Мій колишній чоловік був, чесно кажучи, дуже недоброю людиною. Я вдруге вийшла заміж. Новий чоловік замінив моїм дітям справжнього рідного батька. Тепер вони не хочуть спілкуватися з ріднею справжнього батька і тим самим створюють постійні суперечки між колишньою свекрухою та моїми батьками. Як знайти вихід з цієї ситуації?

Мій перший чоловік був такою людиною, якій сім’я зовсім була не потрібна, він не дбав ні про мене, ні про дітей. Я взагалі не розумію, для чого було одружуватися йому зі мною, якщо йому сім’я виявилася зовсім не потрібною. Коли ми розписувалися з ним, все у нас було добре, я думала ми щиро кохаємо одне одного. Але після народження у нас нашої другої дитини, чоловік змінився повністю і, на мій превеликий жаль, в гіршу сторону. Я з дітьми не висипалася зовсім, нервувала постійно. Перший час я мовчала. Але нічого не змінювалося, і я вирішила, що досить з мене. Найбільше мені було шкода дітей, адже вони не заслужили такого батька. Коли все закінчилося я зітхнула з полегшенням, і ми з ними почали життя з нової сторінки. Я не стала повністю відгороджувати сина та дочку від їхнього батька та його рідні, але сама бачитися з ними не хотіла зовсім.

А вже через деякий час я зустріла хорошого чоловіка та вийшла заміж за нього вдруге. Він виявився прямою протилежністю мого першого чоловіка, допомагав мені по дому і намагався подружитися з моїми дітьми. І у нього це вийшло. Вітчим став для них надійним другом, з яким вони обговорювали найважливіші речі в своєму житті, якими навіть не ділилися зі мною. Я відчула себе щасливою жінкою та дружиною і нарешті, вперше за багато років, розслабилася, ось так просто могла ні про що не хвилюватися, не думати, не турбуватися.

Все було добре до певного часу, коли до нас в гості не заїхала моя колишня свекруха. У мого чоловіка Гліба був вихідний, і він забрав дітей на прогулянку. Мені по дому допомагали батьки, які приїхали з дачі і займалися консервацією на кухні. Я зателефонувала доньці і запитала, чи скоро вони прийдуть додому і сказала, що їх чекає бабуся. А дочка відповіла, що не хоче поспішати додому і поклала телефон. Я не стала говорити неправду свекрусі, а сказала, як є. Вона розгнівалася і на моїй кухні почався справжня суперечка. Мої батьки встали на сторону дитини: мама заявила, що треба було попередити про візит, тоді б нічого подібного не сталося. Свекруху такі слова обурили, і вона почала щось доказувати моїй мамі, що та неправа.

– Я що повинна кожен раз попереджати про свій приїзд до вас? Коли захочу, тоді й буду відвідувати своїх рідних онуків. Вони такі ж мої, як і ваші, – впевнено та рішуче говорила вона.

– Порядні люди так не роблять. Від вашої родини одні неприємності. Син, напевно, весь в матір, – не стала мовчати у відповідь мама і згадала усі минулі образи.

Загалом ця суперечка могла тривати ще довго і нудно, якби я не втрутилася. Свекруха поїхала додому, так і не побачившись з онуками. Коли діти прийшли додому, вони навіть не помітили відсутності другої бабусі. А ввечері син зі мною поділився і сказав, що вони з сестрою більше не хочуть бачитися з ріднею батька і з ним також.

Я своїх дітей розумію прекрасно і цілком підтримую. Але як тепер залагодити суперечки між колишньою свекрухою та моїми батьками? Та й потрібно пояснити синові з дочкою, що їм потрібно спілкуватися з їх бабусею. Адже вона нічого поганого їм не зробила, просто діти не можуть пробачити батькові його поведінку. Думаю мені буде дуже важко щось тут виправити. але я дуже щаслива зараз і мої дітки щасливі. дуже вдячна долі, що зустріла такого чоловіка, моє життя тепер спокійне та безтурботне. Хоча свекруху дійсно шкода.